کالدرون، ادامه دهنده راه برانکو

پرسپولیس با سرمربی جدید خود موفق به کسب پیروزی در اولین بازی فصل نوزدهم شد....

به گزارش مدال، گابریل کالدرون موفق شد در نخستین بازی از فصل نوزدهم، با حساب یک بر صفر از سد پارس جنوبی جم عبور کند و در اولین دیدار رسمی به عنوان سرمربی سرخپوشان، سه امتیاز باارزش را به ثبت برساند.

این در حالی است که برانکو ایوانکوویچ نیز طی سه فصل اخیر که سرخپوشان تهرانی موفق به قهرمانی در لیگ شدند، توانسته بود بازی های اول را با برد پشت سر بگذارد.

در لیگ شانزدهم، پرسپولیس در اولین بازی که مقابل سایپا در ورزشگاه تختی تهران برگزار کرد، با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید. تنها گل این دیدار را کمال کامیابی نیا به ثمر رساند و پس از رقم زدن گل، شادی جالبی داشت.

در لیگ هفدهم، سرخپوشان موفق شدند در یک بازی نسبتا آسان با حساب 2 بر صفر، فولاد خوزستان را از پیش رو بردارند. وحید امیری در دقیقه 9 و شجاع خلیل زاده در دقیقه 53 گلزنان پرسپولیس بودند. این دیدار در ورزشگاه آزادی تهران انجام شد.

در لیگ هجدهم، پرسپولیسی ها در مشهد کار خود را کلید زدند و بازی هفته اول با برتری یک بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید. در دقیقه 8 بازی، علی علیپور از روی نقطه پنالتی برای تیم مهمان گلزنی کرد و بعد از این بازی در مصاحبه ای جالب گفت: خوشحالم در شهری که متعلق به هشتمین امام شیعیان است، موفق شدم در دقیقه 8 گل سه امتیازی بزنم.

در لیگ نوزدهم، پرسپولیس با یک پیروزی جذاب مقابل پارس جنوبی جم با سرمربی جدید کارش را استارت زد. این بار، سرخپوشان با گل دقیقه 58 مهدی ترابی که با ضربه چیپ به دست آمد، صاحب اولین برد فصل و 3 امتیاز شیرین شدند تاگابریل کالدرون، عادت سه فصل اخیر برانکو در کسب پیروزی در دیدار نخست فصل را ادامه دهد.

بیشتر بخوانید:

مهدی ترابی؛ گوهر گرانبهای گابریل کالدرون
 

تگ ها


گابریل کالدرون برانکو ایوانکوویچ لیگ برتر خلیج فارس فوتبال