کالدرون:اگر زود گل نزنی به مشکل برمی‌خوری/ من نماینده و مربی فیفا هستم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی خانگی اگر زود گل نزنید به مشکل برمی‌خورید....

به گزارش مدال،گابریل کالدرون بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل پارس جنوبی در نشست خبری گفت: از حمایت هواداران تشکر می کنم و به بازیکنانم بخاطر این سه امتیاز تبریک می گویم. این نخستین بازی در خانه بود و اگر در چنین بازی هایی زود گل نزنی بازی سخت می شود.با وجود همه سختی ها پیروز شدیم.

 فلسفه فوتبال آرژانتین استفاده از بازیکنان جوان است
کالدرون در مورد اینکه ترکیب پرسپولیس یک سورپرایز داشت و آن هم حضور روستایی بود، گفت: بازی های تدارکاتی زیادی داشتیم و می‌دانستم استفاده از بازیکن جوان در بازی اول سختی هایی دارد. در بازی های دوستانه این بازیکن عملکرد خیلی خوبی داشت. من به او خیلی اطمینان دارم و اگر اینگونه ادامه بدهد از او استفاده خواهم کرد. اینکه در ترکیب اصلی باشد سخت است اما از او استفاده می کنم اما فلسفه فوتبال آرژانتین این است که از بازیکنان جوان استفاده کنند.

 اگر نیمه اول گل می‌زدیم شرایط تغییر می‌کرد

کالدرون گفت: اگر نیمه اول گل می زدیم شرایط متفاوت بود اما چون گل نزدیم بازی سخت شد وبین نیمه با برخی بازیکنان صحبت کردیم و در نیمه دوم بازی بهتری ارایه کردیم.

 پارس جم می‌خواست که ما بازی نکنیم
وی در مورد اینکه از عملکرد تیمش رضایت دارد یا نه گفت: از بازیکنان راضی هستم اما از نظر فوتبالی بازی بهتری مد نظرم هست و تیم حریف هم آمده بود که ما بازی نکنیم. شما فوتبال اینجا را می شناسید. من تو من شدید و بازی فیزیکی و سانتر های بلند. آنها فوتبالی که دوست داشتند را خوب بازی کردند.

به وقت کش بازیکنان حریف معترض بودم
سرمربی پرسپولیس در مورد اعتراضش به بازی حریف بود یا تصمیم های داوری گفت:در واقع اعتراض من به ضربات شروع مجدد و وقت تلف کردن حریف بود. من نماینده و مربی فیفا هستم و قوانین فیفا را خوب می شناسم. وقت مفید بازی پانزده تا شانزده دقیقه بود و نقش داور این است که حداقل بیست دقیقه بازی مفید داشته باشیم. برای همین این خواهش را داشتم و از عملکرد داور راضی هستم.

روستایی این طور ادامه دهد از او استفاده می کنم
کالدرون در موردایکه ترکیب پرسپولیس یک سورپرایز داشت و آن هم حضور روستایی بود، گفت: بازی های تدارکاتی زیادی داشتیم می دانستم استفاده از بازیکن جوان در بازی اول سختی هایی دارد در بازی های دوستانه این بازیکن عملکرد خیلی خوبی داشت من به او خیلی اطمینان دارم و اگر اینگونه ادامه بدهد از او استفاده خواهم کرد اینکه در ترکیب اصلی باشد سخت است اما از او استفاده می کنم اما فلسفه فوتبال آرژانتین این است که از بازیکنان جوان استفاده کنند.

امیری در سطح همیشگی خودش نبود

سرمربی سرخ ها در پاسخ به اینکه سه نفر در ترکیب این تیم یعنی عالیشاه و ترابی و امیری عملا همه هافبک چپ هستند و اینکه وی علاقه دارد به استفاده از هافبک چپ گفت: ترابی و امیری بازیکنان خیلی بزرگی هستند. امیری در سطح عالی خودش نبود. آنها یارگیری من تو من کرده بودند و بازی را بسته بودند. بازی زیبایی که ما میخواستیم به چشم نیامد.

بیشتربخوانید:

پرسپولیس 1 – 0 پارس جنوبی جم/ دشت سه امتیازی سرخ‌ها از افتتاحیه

تگ ها


نشست خبری کالدرون کنفرانس خبری کالدرون کنفرانس خبری کالدرون بعد از بازی با پارس جم پارس جنوبی جم پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال