کالدرون:‌برای امکانات اولیه می‌جنگیدم درحالی که وظیفه‌ام چیز دیگری بود

«گابریل کالدرون» با بیان اینکه مساله‌اش برای ادامه همکاری با پرسپولیس تنها پول نبود، گفت: برای رسیدن به خواسته‌های تیم باید می‌جنگدیم و اعتماد به مدیریت باشگاه برای ادامه همکاری، کار سختی بود....

 

به گزارش مدال و به نقل از ایرنا، گابریل کالدرون نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران را با پرسپولیس در شرایطی به اتمام رساند که تیمش در صدر جدول قرار داشت. همچنین پرسپولیس به نیمه‌نهایی جام حذفی هم رسید، اما با توجه به مشکلاتی که در باشگاه وجود داشت او برای ادامه همکاری با قهرمان فوتبال ایران به توافق نرسید و جدا شد.

این مربی که جدایی‌اش از پرسپولیس را در صفحه شخصی خود اعلام کرده بود در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در مورد مسائل مختلف صحبت‌هایی را انجام داد که در زیر می‌خوانید

علت اصلی جدایی شما از پرسپولیس چه بود؟
۶ ماه در ایران بودم و بالاخره مجبور شدم برای منافع تیم بجنگم. برای امکانات اولیه مانند اردوی ترکیه، پول کادر پزشکی، کادر فنی، کادر تدارکات، زمین تمرین، جذب مهاجم، پاداش‌ها و از همه مهم‌تر برای پول بازیکنان باید تلاش می‌کردم. هرگز دوست نداشتم با خانواده‌ام بجنگم. این در حالی است که وظیفه‌ام این بود که در مقابل حریفان ورزشی قرار بگیرم.

در صحبت‌هایتان از رفتار مدیرعامل باشگاه گلایه داشتید. آیا رفتار محمد حسن انصاری‌فرد در جدایی شما تاثیر داشت؟
بله. با اعضای هیات مدیره رابطه خیلی خوبی داشتم و خوشحال بودم که کنار آنها کار می‌کنم. از آنها واقعا تشکر می‌کنم چرا که آنها با انتخاب گابریل کالدرون، به نوعی روی من ریسک کرده بودند. نمی‌دانم چرا برخی افراد در باشگاه، مانع حرکت ما می‌شدند.

طبق صحبت‌هایی که مطرح شد به نوعی عنوان شد که تمام مشکل شما به خاطر پول خودتان بوده. این موضوع را قبول دارید؟
به هیچ وجه اینطور نبود. باید با خیلی از مشکلات در باشگاه می‌جنگیدم که پول تنها یکی از آنها بود. آن هم نه تنها پول من بلکه پول بازیکنان، کادر فنی و پزشکی، تدارکات، راننده، مترجم و سایرین را پرداخت نکردند.


و موضوع دیگری که عنوان شد این بود که شما در شروط جدیدی که داشتید پول بیشتری از باشگاه درخواست کردید و تمام پول را نیز یک جا خواستید. این درست است؟  
در ایمیل من برخی از شرایط را برای بازگشت قرار داده‌ام. اینگونه که عنوان شد، نبود. این طبیعی است که من فقط می‌توانم خواسته‌های خود و دستیارانم را عنوان کنم اما باشگاه خوب می‌داند که خواسته اصلی من پرداخت تمام بدهی‌ها به تمام اعضای تیم بود. از طرفی پس از گذشت ۶ ماه اعتماد به این مدیریت باشگاه آسان نیست.

خیلی سوالات دیگر باقی مانده...
متاسفانه در حال حاضر کمی درگیر هستم و برای پرسپولیس همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم.

 

 

بیشتر بخوانید:

عصبانیت انصاری‌فرد از یک اتفاق؛ پرونده کالدرون به حراست کشیده شد!

تگ ها


کالدرون پرسپولیس مدیران پرسپولیس انصاریفرد سومدیریت در باشگاه پرسپولیس فوتبال ایران فوتبال