کالدرون: بردن دربی برای من مزه دیگری دارد

سرمربی پرسپولیس درباره پیش بینی اش از دربی و دیدار با استقلال گفت: اولین انگیزه من این است که پرسپولیس قهرمان شود. باتوجه به تجربه ام می دانم دربی بازی مهمی است. می دانم برد در این بازی لذت ویژه ای برای تماشاگران دارد....

 به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره ملاقاتش با علی پروین و حمایت او از این مربی آرژانتینی اظهار داشت: مراتب احترام خودم را به علی پروین اعلام می کنم. پروین فرد بزرگی در فوتبال ایران است. ایشان فردی بوده مسئولیت زیادی در فوتبال ایران داشته است.
سرمربی پرسپولیس درباره پیش بینی اش از دربی و دیدار با استقلال گفت: اولین انگیزه من این است که پرسپولیس قهرمان شود. باتوجه به تجربه ام می دانم دربی بازی مهمی است. می دانم برد در این بازی لذت ویژه ای برای تماشاگران دارد. برای همین دارم کار می کنم تا همیشه ببریم. معلوم است بردن دربی برای من هم مزه دیگری دارد.
کالدرون در خصوص میزان شناختش از پیشکسوتان پرسپولیس و تاریخ این باشگاه یادآور شد: اولین چیزی که برای من در طول مدت حضورم در پرسپولیس می گذرد این است که پرسپولیس واقعاً یک خانواده است. باتوجه به اینکه تجربه بازی در فینال جام جهانی را رفته ام، مسیر صعود تا فینال را می شناسم؛ کار؛ فروتنی و روحیه خانوادگی که این روحیه را در پرسپولیس حس می کنم.

کالدرون درباره شرایط شرکت پیشکسوتان هم گفت: امروز سورپرایز شدم. باعث خوشحالی است که پیشکسوتان چنین امکاناتی دارند.
سرمربی پرسپولیس درباره جوانگرایی در این تیم یادآور شد: در آرژانتین این فلسفه هست که بازیکنان جوان باید بازی کنند. من خودم ۱۶ ساله بودم که به عنوان بازیکن حرفه‌ای بازی کردم. به بازیکنان جوانی که ظرفیت داشته باشند بازی می‌دهم. مطمئنم این جوانان بیشتر از یک نفر خواهند بود که بتوانند به تیم کمک کنند.
کالدرون در خصوص لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: هدف اولیه ما این است که پرسپولیس در لیگ قهرمان شود. من جاه طلبی مثبت زیادی دارم. بعد از تجربیات زیاد، می دانم باید فروتنانه کار کرد. باید جاه طلبی باشد ولی احترام به رقبا هم باشد و بازی به بازی پیش رفت. در فوتبال امروزه در دنیا نمی‌توان هیچ مسابقه‌ای را از پیش برنده اعلام کرد. من خودم را فردی برنده می دانم و برای همین اینجا هستم چون پرسپولیس هم جاه طلبی مثبت دارد. من قبول کرده‌ام. خودم را قایم نمی‌کنم. اگر تمرینات را تماشا کنید می‌بینید آمده‌ام تا جایی که امکان دارد برنده باشم.
وی درباره توییترش گفت: دیدم که افراد زیادی هستند و فالوئرهایم بالا رفته است ولی نتوانستم بخوانم. این خودش هم می‌تواند مشکل ساز بشود.

بیشتر بخوانید:

کالدرون به دیدار علی پروین رفت

هدایای ویژه پروین و کالدرون به یکدیگر

پروین: پرسپولیس را با یک میلیون تومان قهرمان کردم

 

 

تگ ها


گابریل کالدرون علی پروین و کالدرون علی پروین پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال