کالدرون: برنامه‌ فدراسیون علیه ما بود/ «سیدجلال» نه، شاید مسی بتواند!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال همین است، وقتی در آخر بازی گل می خورید می فهمید فوتبال همین است....

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فوتبال همین است، وقتی در آخر بازی گل می خورید می فهمید فوتبال همین است.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس بعد از دیدار تیمش مقابل شهر خودرو در نشست خبری این بازی گفت: برای ما امروز چهره غمگین فوتبال رخ داد. بازی خیلی خوب و برابری بود. فکر می کنم از بازی های قبل بهتر بازی کردیم. فوتبال همین است. وقتی در آخر بازی گل می خورید می فهمید فوتبال همین است.

وی درباره حمایت هواداران اظهار داشت: برای نمایش یک فوتبال زیبا استادیوم امروز زیبا بود و طرفداران دو تیم هم عالی بودند. فکر می‌کنم هر دو تیم در سطح این ورزشگاه بازی کردند. من به تیم خودم امید زیادی دارم چرا که ما همه کارها را خوب انجام دادیم اما در گلزنی موفق نبودیم. امروز از نظر موقعیت‌سازی از حریف بهتر بودیم اما توپ‌های ما گل نشد و به مشکل خوردیم اما به تیمم تبریک می‌گویم چرا که خوب بازی کردیم.

کالدرون خاطرنشان کرد: وقتی مقابل تیم‌های مدعی می‌بازید فاصله‌ها زیاد می‌شود و از این به بعد وظیفه ما است که بقیه بازی‌ها را ببریم.هرچند که تیم‌های مدعی هم با هم بازی می‌کنند. ما در شش بازی اول با سه مدعی بزرگ بازی کردیم و مقابل آنها نتیجه خوبی نگرفتیم. فکر می‌کنم اگر سه چهار بازی آینده را ببریم باز هم می‌توانیم در کورس قرار بگیریم. 

وی در خصوص باخت تیمش در یک ربع پایانی مسابقه، گفت: ما بر اساس برنامه‌ریزی فدراسیون ۲ روز کمتر فرصت برای استراحت داشتیم. متاسفانه عادت کرده‌ایم. برخی تصمیم‌ها علیه ماست. در بازی با سپاهان هم این خستگی در انتهای مسابقه خودش را نشان داد.

 وی در خصوص عملکرد علیپور گفت: وقتی تیمی بزرگ گل نمی‌زند، این جای نگرانی دارد. وقتی مهاجمان گل نمی‌زنند خوب نیست، البته امروز علیپور خوب کار کرد.

 کالدرون در خصوص وضعیت سیدجلال حسینی گفت: او مدتی مصدوم بود. ۲ هفته کنار تیم نبود و من به او گفتم تو به این بازی‌ها نمی‌رسی، چون باید زمان ریکاوری خوب طی شود تا دوباره مصدوم نشود. قرار بر این بوده او استراحت کند تا خوب شود. من ۶ روز قبل با او صحبت کردم و فکر نمی‌کنم او به رسانه‌ها حرفی زده‌باشد. وقتی بازیکنی با ۳۶-۳۷ سال سن، دو هفته مصدوم باشد، نمی‌شود با یک روز تمرین به ترکیب تیم برگردد. البته ممکن است مسی چنین توانایی داشته‌باشد.

بیشتربخوانید:

شهر خودرو 1 - 0 پرسپولیس/ پیروزی یاران یحیی در دوئل سرخ‌ها

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران نشست خبری مربیان در هفته ششم لیگ برتر نشست خبری کالدرون پس از شکست مقابل شهرخودرو فوتبال