کالدرون بماند؟ عالیشاه معاوضه می‌شود ... احتمالا با ذوب‌آهن!

امید عالیشاه فقط یک شانس جهت ماندن در تیم دارد و آن هم جدایی کالدرون است....

به گزارش مدال، امید عالیشاه به خاطر درگیری با سیامک نعمتی وارد دردسر جدی شد و از روز درگیری به بعد هرگز نتوانست برای پرسپولیس بازی کند. البته بازی کردن به کنار، این بازیکن حتی در لیست ۱۸ نفره تیمش هم حضور نداشت و با اینکه تمرینات سختی را پشت سر گذاشت ولی هرگز نتوانست نظر گابریل کالدرون را تغییر دهد.

به هر حال عالیشاه نزدیک در خروج است و نزدیکان باشگاه این موضوع را تأیید می‌کنند که او شانس زیادی برای ادامه همکاری با سرخپوشان ندارد. البته امید می‌گوید با باشگاه قرارداد دارد و طبق این قرارداد رسمی است که باید در تمرینات حاضر شود، اما شنیده می‌شود نام او در لیست خروجی تیم بوده و شانسی برای ادامه همکاری با کالدرون ندارد.

نکته ظریف ماجرا دقیقاً همین است؛ امید که با شماره ۲ در لیست پرسپولیس دیده می‌شود، فقط یک شانس جهت ماندن در تیم دارد و آن هم جدایی کالدرون است. اگر طبق همین شرایط و در ادامه دعوا‌های اخیر، کالدرون از پرسپولیس جدا شود، بدون تردید عالیشاه در تیم می‌ماند. 

البته از طرفی گفته می شود که این بازیکن پیشنهاداتی از لیگ ایران دارد و احتمال معاوضه او با یکی از بازیکنان ذوب‌آهن بسیار زیاد است.

بیشتر بخوانید:

اردوی پرسپولیس در قطر قطعی شد

تگ ها


امید عالیشاه عالیشاه پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات امید عالیشاه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال