کالدرون ترکیب اصلی پرسپولیس را به مصاف پیکان می‌فرستد

تیم فوتبال پرسپولیس امروز عصر در یک دیدار تدارکاتی به مصاف پیکان می‌رود و گابریل کالدرون سرمربی سرخ‌پوشان قرار است ترکیب اصلی را به میدان بفرستد....

پرسپولیس از ساعت 18 امروز (چهارشنبه) در یک دیدار تدارکاتی به مصاف پیکان خواهد رفت و این در حالی است که گابریل کالدرون قصد دارد نفرات اصلی تیمش را در این مسابقه به میدان بفرستد.
به گزارش مدال، بقیه نفرات نیز ساعت 20 امروز در ورزشگاه شهید کاظمی تمرین خواهند کرد و فردا ساعت 18 در یک بازی دوستانه برابر نفت مسجدسلیمان صف‌آرایی می‌کنند.

در واقع کالدرون نفرات تیمش را به دو گروه اصلی‌ها و ذخیره‌ها تقسیم کرده است، به این ترتیب که اصلی‌ها امروز بازی تدارکاتی خواهند داشت و ذخیره‌ها فردا. نکته جالب توجه قرار گرفتن نام نفراتی چون علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی و محمد انصاری کنار بازیکنان ذخیره و جوان پرسپولیس است که باید در بازی دوستانه فردای تیم‌شان شرکت داشته باشند.

در این بین بیرانوند در بازی هفته اول لیگ برتر محروم است و به این خاطر فعلاً جای خود را به رادوشویچ داده و محمد انصاری هم با توجه به مصدومیت طولانی‌مدتش هنوز به شرایط آرمانی برنگشته است، اما حضور سیدجلال بین نفرات ذخیره در نوع خودش عجیب و قابل توجه است.


اخبار مرتبط:
انتخاب داور لیگ‌برتری برای بازی تداکاتی پرسپولیس

تگ ها


اعلام ترکیب پرسپولیس ترکیب اصلی پرسپولیس ترکیب کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال