کالدرون در تبریز به بشار فرصت می دهد

بشار رسن ستاره عراقی و شماره پنج تیم پرسپولیس احتمالا امروز در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار خواهد داشت....

بشار رسن ستاره عراقی و شماره پنج تیم پرسپولیس احتمالا امروز در ترکیب اصلی سرخپوشان قرار خواهد داشت.

به گزارش مدال،تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی جام حذفی به مصاف ماشین سازی تبریز می رود. باتوجه به فاصله کم این مسابقه نسبت به دیدار قبلی و بعدی سرخ ها، گابریل کالدرون در نظر دارد تا با ایجاد چند تغییر، وضعیت تیمش را بهتر کند. احتمالا یکی از این تغییرات بازگشت بشار رسن به ترکیب اصلی خواهد بود.

بشار در سال های گذشته جزو عناصر اصلی تیم پرسپولیس بوده و با شماره 5 در میانه میدان ایفای نقش کرده است. اما پس از آسیب دیدگی و حضور با تاخیر در تمرینات، از ترکیب اصلی دور شد و حالا به دنبال باز پس گیری جایگاه خود در پست هافبک نفوذی و وینگر راست است.

رسن در بازی با تراکتور به عنوان بازیکن ذخیره وارد زمین شد و نمایش قابل تحسینی را ارائه کرد. او با یک ضربه ایستگاهی دروازه تراکتور را تا آستانه فرو پاشی پیش برد هرچند که در نهایت پرسپولیس بازی را واگذار کرد.بشار در دو بازی بعدی پرسپولیس مقابل استقلال و سپاهان نیز به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمد.
در این میان گروهی از تحلیل گران فوتبال معتقدند یکی از مشکلات پرسپولیس عدم استفاده کالدرون از یک بازیساز تخصصی در ترکیب اصلی است.جایی که مربی آرژانتینی ترجیح می دهد به جای استفاده از بشار از نفراتی چون ترابی و امیری بهره بگیرد که بیشتر از این که یک بازیساز باشند،یک وینگر و بازیکن گوش هستند.آن هم در حالی که هر 3 پیروزی پرسپولیس در لیگ جاری در نیمه دوم و با حضور بشار رسن رقم خورده است.

از این رو به نظر می رسد کالدرون قصد دارد در تبریز و در رویارویی با ماشین سازی از بشار از همان ابتدا و در پست تخصصی اش بهره بگیرد.حال باید منتظر بود و دید بشار بعد از دوران مصدومیت اش باز هم می تواند در همان قالب قبلی ظاهر شده و بازی های خوبش را برای پرسپولیس کالدرون نیز تکرار کند؟

بیشتربخوانید:

ادعای عجیب؛چه کسی ترکیب و تاکتیک کالدرون را به قلعه نویی داد؟

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران جام حذفی فوتبال ایران حضور فیکس بشار در تبریز فوتبال