کالدرون در مسیر رئیس شدن!

گابریل کالدرون حالا تیمش را به نزدیک ترین نقطه صدر جدول لیگ برتر هدایت کرده و کم کم در دل هواداران جا گرفته است....

به گزارش مدال، پرسپولیس با کسب پنجمین برد پیاپی خود با تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رده دوم جدول حضور دارد و امیدوار است با شکست نساجی در بازی عقب افتاده عنوان قهرمانی نیم فصل را به دست آورد.

سرخ‌ها با هدایت گابریل کالدرون در بین هشت تیم برتر جام حذفی قرار دارند و دوشنبه در آبادان برابر شهرداری ماهشهر قرار می‌گیرند و در صورت برتری به نیمه نهایی این مسابقات راه پیدا می‌کنند.

کالدرون حالا با پنج برد پیاپی کم کم جا در دل هواداران باز کرده است. پرسپولیسی‌ها در هفته یازدهم لیگ برتر در آزادی مقابل نفت شکست خوردند تا فشار بر روی کالدرون و دستیارانش بیش از گذشته شود. با این حال او در پنج بازی بعدی پیروز بود تا نشان دهد به خوبی از پس بحران برمی‌آید.

به نظر می رسد حالا این مرد آرژانتینی در آستانه کسب عنوان "رئیس" است. لقبی که هواداران پرسپولیس پیش تر به برانکو داده بودند و گمان نمی کردند کسی بتواند این لقب را مال خود کند. اما کالدرون اگر بتواند فردا در آبادان حریف ناشناخته خود را شکست دهد و با شکست نساجی قهرمانی نیم فصل را مال خود کند قطعا کاری کرده تا هواداران را مجاب کند تا به او احترام بگذارند.

بیشتربخوانید:
عالیشاه در مسیر مسلمان!

 

تگ ها


کالدرون رئیس کالدرون برانکو کالدرون محبوب بازی پرسپولیس و شهرداری ماهشهر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال