کالدرون رفیعی را قربانی بشار کرد!/توافقات نهایی در دوحه

اخبار دریافتی از اردوی پرسپولیس حاکی از آن است که کالدرون رفیعی را قربانی بشار رسن کرده است....

کالدرون رفیعی را قربانی بشار کرد!/توافقات نهایی در دوحه

به گزارش مدال،قرار گرفتن نام سروش رفیعی در لیست خروجی‌های باشگاه پرسپولیس، جنجال‌های فراوانی را به دنبال داشته است.آن هم پس از گفت و گویی که این بازیکن در راه بازگشت به تهران انجام داد.همانطور که در جریان اخبار بوده اید با تصمیم نهایی کادر فنی باشگاه پرسپولیس و  مدیران این تیم، سروش رفیعی در لیست خروج سرخ‌ها قرار گرفت و او نیز روز قبل اردوی سرخپوشان را ترک کرد تا در تیمی دیگر فوتبال خود را ادامه بدهد.جدایی شوکه کننده ای که موجب بروز حواشی تازه‌ای علیهمدیریت باشگاه شد.

بنا بر اخبار دریافتی خبرنگار مدال، باشگاه پرسپولیس روز گذشته به طور رسمی به گابریل کالدرون اطلاع داده که بشار رسن در پرسپولیس ماندنی خواهد شد و این بازیکن چراغ سبز نهایی را برای حضور در تیم نشان داده است. کالدرون نیز در این راستا اقدام به کنار گذاشتن سروش رفیعی کرد تا با تکیه بر بشار رسن عراقی که علاقۀ شدیدی هم دست برقضا به او دارد، سروش را از لیست پرسپولیس خارج نماید!

برهمین اساس مدیر برنامه‌های بشار رسن و محمد امام‌وردی مدیر برنامه‌های بشار رسن و نماینده باشگاه پرسپولیس صبح امروز عازم قطر شدند تا مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن عراقی انجام شود.

گویا توافقات نهایی برای تمدید قرارداد با رسن انجام شده و قرار است امروز در دوحه و با حضور امام  وردی مدیر ورزشی باشگاه و مدیر برنامه رسن این قرارداد به مدت دو فصل تمدید شود . 

عرب از ایجنت رسن درخواست کرده طلب صد و چهل هزار دلاری رسن در دو قسط پرداخت شود و این بازیکن برای قرارداد فصل اتی هم بار دیگر با تخفیف صد هزار دلاری نسبت به آخرین  توافق، قرارداد جدید را امضا کند 

دلیل سفر نماینده باشگاه پرسپولیس به قطر این است که قرارداد را  خود بازیکن امضا کند هر چند که وکیل رسن هم می توانست با اخذ وکالت قرار داد را امضا کرده و رسن هم از طریق ایمیل آن را تایید کند و در بازگشت به تهران هم قرارداد را امضا نماید و نیازی به سفر نماینده باشگاه نباشد 

از طرفی اخباری دریافت کردیم مبنی بر اینکه احتمال دارد نماینده باشگاه بخشی از طلب رسن را نقدا به وی پرداخت و رسید دریافت کند و اصلی ترین دلیل سفر امام  وردی هم همین بوده . رسن تمدید را منوط به دریافت مطالبات کرده بود.

اخبارمرتبط:

جنگ اعصاب در اردوی سرخ‌ها محصول تیم بستن مدیران

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران بشار جانشین سروش لیست مازاد پرسپولیس تمدید قرارداد بشار پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال