کالدرون:‌ روی ۲ اشتباه ۲ گل خوردیم/ بیرانوند بهترین گلر آسیا است

گابریل کالدرون،‌ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این تیم در مصاف با سایپا روی اشتباهات خود تن به شکست داده است....

کالدرون:‌ روی ۲ اشتباه ۲ گل خوردیم/ بیرانوند بهترین گلر آسیا است

گابریل کالدرون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس پس از بازی مقابل سایپا گفت:‌ دیدید که در دفاع دو اشتباه انجام دادیم و دو گل خوردیم اما ما امروز به بازیکنان جوان میدان دادیم و باز هم این کار را ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: بازی امروز برای ما مهم بود و باید از این بازی‌های تدارکاتی استفاده کنیم. چرا که در این بازی‌ها می‌توان بازیکنان را شناخت. 

کالدرون درباره اینکه او از اردوی ترکیه ناراضی بوده و آیا با محسن خلیلی دچار چالش شده است، افزود: من هیچ مشکلی با خلیلی ندارم اما واقعیت این است که ما نتوانستیم آنجا بازی دوستانه انجام دهیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جذب مهاجم هم اظهار داشت:‌گزینه من یک گزینه آفریقایی و یک بازیکن برزیلی است و من این دو بازیکن را از باشگاه درخواست کرده‌ام.

وی درباره جدایی سروش رفیعی و شایان مصلح هم خاطرنشان کرد: جدایی این دو بازیکن با تصمیم من بود چرا که قوانینی وجود دارد که دست و پای ما را می‌بندد و ما باید بازیکنان را انتخاب می‌کردیم. از طرف دیگر وحید امیری و کنعانی‌زادگان به ما اضافه شدند و باید جا باز می‌کردیم.

کالدرون در خصوص اینکه دیگر بازیکن جدا شده پرسپولیس کیست، ادامه داد: باید با خود بازیکن در این باره صحبت کنم اما قبل از آن باید یک مهاجم جذب کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا امروز توانست بازیکنانش را بشناسد، افزود: امروز تیم اول ما بازی نکرد اما در بازی بعدی از تیم اصلی خودمان استفاده می‌کنیم و باید این مسیر را ادامه دهیم تا بازیکنان‌مان را بشناسیم. 

وی در مورد اینکه تصمیم برای کنار گذاشتن بازیکن جدید گرفته تصریح کرد: ما جمعه باید بازی کنیم و این دو بازی به ما اجازه می‌دهد تا بازیکنان را بشناسیم همانطور که شما هم بازیکنان را می‌شناسید. برخی از بازیکنان به سطح خوبی رسیده‌اند و برخی هنوز جای کار دارند. اما در لیگ نمی‌توانیم بازیکنان را بشناسیم و باید اینجا با بازیکنان آشنا شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بیرانوند و علیپور شانس لژیونر شدن دارند،‌ افزود: من  از این مسئله اطلاع ندارم اما بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و معلوم است که می‌خواهم بماند اما باید این سؤال را از او بپرسید.

اخبار مرتبط:

پرسپولیس 0 - 2 سایپا/ یاران کالدرون حریف سایپا نشدند

تگ ها


گابریل کالدرون کنفرانس خبری کالدرون کنفرانس خبری پرسپولیس سایپا جام شهدا جام شهدا فوتبال