Banner

کالدرون:‌ روی ۲ اشتباه ۲ گل خوردیم/ بیرانوند بهترین گلر آسیا است

گابریل کالدرون،‌ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این تیم در مصاف با سایپا روی اشتباهات خود تن به شکست داده است....

گابریل کالدرون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون سرمربی تیم پرسپولیس پس از بازی مقابل سایپا گفت:‌ دیدید که در دفاع دو اشتباه انجام دادیم و دو گل خوردیم اما ما امروز به بازیکنان جوان میدان دادیم و باز هم این کار را ادامه خواهیم داد.

وی ادامه داد: بازی امروز برای ما مهم بود و باید از این بازی‌های تدارکاتی استفاده کنیم. چرا که در این بازی‌ها می‌توان بازیکنان را شناخت. 

کالدرون درباره اینکه او از اردوی ترکیه ناراضی بوده و آیا با محسن خلیلی دچار چالش شده است، افزود: من هیچ مشکلی با خلیلی ندارم اما واقعیت این است که ما نتوانستیم آنجا بازی دوستانه انجام دهیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص جذب مهاجم هم اظهار داشت:‌گزینه من یک گزینه آفریقایی و یک بازیکن برزیلی است و من این دو بازیکن را از باشگاه درخواست کرده‌ام.

وی درباره جدایی سروش رفیعی و شایان مصلح هم خاطرنشان کرد: جدایی این دو بازیکن با تصمیم من بود چرا که قوانینی وجود دارد که دست و پای ما را می‌بندد و ما باید بازیکنان را انتخاب می‌کردیم. از طرف دیگر وحید امیری و کنعانی‌زادگان به ما اضافه شدند و باید جا باز می‌کردیم.

کالدرون در خصوص اینکه دیگر بازیکن جدا شده پرسپولیس کیست، ادامه داد: باید با خود بازیکن در این باره صحبت کنم اما قبل از آن باید یک مهاجم جذب کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا امروز توانست بازیکنانش را بشناسد، افزود: امروز تیم اول ما بازی نکرد اما در بازی بعدی از تیم اصلی خودمان استفاده می‌کنیم و باید این مسیر را ادامه دهیم تا بازیکنان‌مان را بشناسیم. 

وی در مورد اینکه تصمیم برای کنار گذاشتن بازیکن جدید گرفته تصریح کرد: ما جمعه باید بازی کنیم و این دو بازی به ما اجازه می‌دهد تا بازیکنان را بشناسیم همانطور که شما هم بازیکنان را می‌شناسید. برخی از بازیکنان به سطح خوبی رسیده‌اند و برخی هنوز جای کار دارند. اما در لیگ نمی‌توانیم بازیکنان را بشناسیم و باید اینجا با بازیکنان آشنا شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه بیرانوند و علیپور شانس لژیونر شدن دارند،‌ افزود: من  از این مسئله اطلاع ندارم اما بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا است و معلوم است که می‌خواهم بماند اما باید این سؤال را از او بپرسید.

اخبار مرتبط:

پرسپولیس 0 - 2 سایپا/ یاران کالدرون حریف سایپا نشدند

تگ ها


گابریل کالدرون کنفرانس خبری کالدرون کنفرانس خبری پرسپولیس سایپا جام شهدا جام شهدا فوتبال