کالدرون: لیگ را با سه بازی سخت شروع می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس سه بازی آغازین تیمش در لیگ برتر را سخت توصیف کرد....

به گزارش مدال، گابریل کالدرون قبل از آغاز تمرین عصر امروز (یکشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران گفت: با شروع لیگ سه بازی سخت پیش رو داریم اما برای هر مسابقه آماده هستیم.

وی در مورد دربی نیز یادآور شد: دربی را خیلی زود در پیش خواهیم داشت و باید بگویم هر بازی سختی خودش را دارد.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با جذب بازیکن برزیلی برای تیمش خاطرنشان کرد: بله، بازیکنی که سه‌شنبه می‌آید برزیلی و خیلی قوی است. او ویژگی‌هایی که ما می‌خواهیم را دارد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی براینکه جونیور مدت‌ها است گل نزده افزود: او بازیکنی جوان با آینده‌ای روشنی است که به اروپا منتقل شد اما مجبور شد که به برزیل برگردد چرا که آنجا زیاد بازی نکرد. بازیکن خوبی است و من او را تأیید می‌کنم. این را هم در نظر بگیرید که بودجه ما مشخص است و در این شرایط باید به دنبال بازیکن خوبی بگردیم. من عملکرد او را تأیید می‌کنم هرچند که با بودجه‌ای که ما داریم سخت است بتوانیم بازیکن مشهوری جذب کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه شما در اردوی ترکیه گفته بودید تا دو سه روز آینده مهاجم می‌آید اما این اتفاق رخ نداد و اینکه نتایج خوبی در بازی‌های تدارکاتی نگرفتید و این مسئله شما را نگران نمی‌کند، ادامه داد: من چیزی که باشگاه گفت را اعلام کردم. بازیکنان مشخصی به باشگاه معرفی شدند و باشگاه با آنها مذاکره می‌کرد. قرار است این بازیکن هم روز سه‌شنبه بیاید و از چهارشنبه تمریناتش را با ما آغاز کند. از اینکه در این روند تأخیر رخ داده من هم ناراحتم اما در خصوص بازیکن مالیایی بخت با ما یار نبود و اتفاقی افتاد که دیدید.

کالدرون درباره اینکه در برخی رسانه‌ها آمده بود که شما از بابت بدقولی‌های مالی پرسپولیس از ایرج عرب انتقاد دارید، اظهار داشت: من صحبتی در خصوص حقوقم با باشگاه نکردم چرا که یک ماه است که اینجا هستم و طلبی ندارم. صحبت ما درباره بحث جذب مهاجم خارجی بوده و الان هم آماده هستیم تا لیگ را شروع کنیم.

وی در مورد اینکه جونیور آیا گزینه شما بوده یا نه و اینکه در برخی رسانه‌ها مطرح شده که از باشگاه خواسته‌اید 100 هزار دلار برای جذب بازیکن خارجی بودجه باشگاه را افزایش دهند، تصریح کرد: درباره بخش مالی اطلاع ندارم اما می‌دانم که جونیور بازیکنی است که ما را راضی می‌کند چرا که او بازیکن هوشمندی است و درباره این باره با علی علیپور و هافبک‌ها در خصوص او صحبت کردیم.

اخبار مرتبط:

جونیور در دو راهی پرسپولیس و تراکتورسازی

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون فوتبال