کالدرون: نظرم روی این بازیکن مثبت نیست/ چهارمین قهرمانی سخت است

گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سخت است اما پرسپولیس می‌تواند به چهارمین قهرمانی متوالی برسد....

گابریل کالدرون به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش مدال، گابریل کالدرون در حاشیه در تمرین پرسپولیس برای اولین مرتبه در جمع خبرنگاران ایرانی حاضر شد و اظهار داشت: خوشحالم که در خدمت تیم هستم و از کاری که انجام می‌دهم راضی هستم و روحیه شاد و پر انرژی در تیم پرسپولیس می‌بینم.

کالدرون در مورد اینکه امکانات پرسپولیس چطور است و اینکه او فقط دو قهرمانی در کارنامه‌اش دارد، گفت: امکانات خیلی خوب است و راضی هستم. من هر وقت با تیم بزرگ کار کرده‌ام موفق شدم قهرمان بشوم وقتی با تیم‌های کوچک کار کردم بله موفق نشده‌ام ولی زمان‌هایی که فرصت داشته‌ام تیم خوبی ساخته ام. 

وی در مورد ارایه یک فوتبال آرژانتینی گفت: من برداشتی که بعد از ۴۵ سال از فوتبال دارم آن را پیاده می‌کنم، با روحیه آرژانتینی که سال ها در فوتبال اروپا کار کرده‌ام و خودم فوتبال تهاجمی را دوست دارم اما تیم هم باید کلین شیت داشته باشد.
وی درباره اینکه آیا فهرست بازیکنان مورد نظر خود را به پرسپولیس داده است، گفت: من تاکنون هیچ فهرستی به باشگاه نداده‌ام اگر قرار است کسی بیاید باید کسی خارج شود اما نمی‌دانم چه کسی خواهد ماند اگر بخواهد بازیکن بزرگسال بیاید باید یک نفر خارج می‌‌شود اما اگر بخواهیم یک بازیکن زیر ۲۳ سال بگیریم باید یک بازیکن زیر ۲۳ سال خارج شود.

وی در مورد اینکه می‌گویند برخی بازیکنانی مثل اینکه سیدجلال حسینی و ماهینی را نمی‌خواهید گفت: با همه بازیکنان ارتباط برقرار کرده‌ام و ارتباط خوبی با همه داشته‌ا‌م نه این ها شایعه است. چرا چنین چیزی می پرسید؟

کالدرون در مورد اینکه می‌توانید برای قهرمانی را تکرار کنید گفت: تکرار قهرمانی برای چهارمین بار خیلی سخت اما تیمی که سه بار قهرمان شده می تواند چهارمین قهرمانی را هم بگیرد البته کار سخت است. 

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد مشاوره با ولاسکو گفت: من اسم ایشان را می شناسم اما ارتباط نزدیکی با او ندارم.

وی در مورد اینکه شکاری با نظر شما برای تیم جذب می‌شود گفت: با بازیکن ازبکستان صحبت شده و من نظر مثبتی روی او ندارم.

کالدرون در مورد اینکه گفت: امسال قهرمانی برای پرسپولیس  سخت‌تر از سال های قبل است.

وی در مورد اینکه جانشین برانکو کار بسیار سختی خواهد داشت، گفت: بله این مسئولیت بزرگی باخودش دارد او کار بزرگی کرده است. هر سال تکرار قهرمانی سخت‌تر می‌شود و چهارمین قهرمانی سخت تر خواهد بود اما من به تیم اعتماد دارم.

وی در مورد اینکه مسی بهتر است یا مارادونا گفت: هر کدام از این بازیکنان در مقطع خودشان از بهترین‌ها بودند.

اخبار مرتبط:

زمان انتشار لیست مازاد پرسپولیس مشخص شد

تگ ها


گابریل کالدرون لیست مازاد پرسپولیس پرسپولیس تمرین پرسپولیس حسین ماهینی سید جلال حسینی برانکو ایوانکوویچ مصاحبه کالدرون پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال