کالدرون نهایی می‌شود یا مدیران پرسپولیس دریبل رونالدینیویی می‌زنند؟

سکوت مدیران باشگاه پرسپولیس پیرامون انتخاب سرمربی جدید این تیم و برخی شایعات باعث ایجاد برخی ابهامات در این باره شده است....

سکوت مدیران باشگاه پرسپولیس پیرامون انتخاب سرمربی جدید این تیم و برخی شایعات باعث ایجاد برخی ابهامات در این باره شده است.

مدیران باشگاه پرسپولیس این روزها در سکوت مطلق خبری به سر می‌برند.
به گزارش خبرنگار مدال، همه راه‌های ارتباطی قطع است. قبلا دو مشاور مدیریت پاسخگوی تماس‌های خبرنگاران بودند و اطلاعاتی که درباره روند انتخاب سرمربی داشتند را بیان می‌کردند. عرب و نبی هم در دسترس بودند اما حال مشاوران مستعفی شده‌اند، تلفن همراه عرب با کدی که او به شماره‌اش داده طوری شده که نه می‌شود تماس گرفت نه پیامک زد و نبی هم که کلا در دسترس نیست. رغبتی و هاشمی هم حتی در روزهای قهرمانی تیم اهل مصاحبه نبودند و کاشانی هم که مدتی است کاملا مسکوت است و ساکت.

دیشب اما یک مقام ارشد باشگاه وقتی که به سختی پیدایش کردیم در پاسخ به سوال ما  عنوان کرد ان‌شاالله کالدرون سرمربی می‌شود. یک مقام دیگر باشگاه اما در محفلی نه اینکه گفته باشد کالدرون سرمربی نمی‌شود بلکه بعد از پرس‌و‌جو درباره اینکه انتخاب کالدرون از سوی کدام رسانه‌ها فاش شده گفته است؛ درست است اما تا بر سرجزییات توافق نشود و تا به تهران  نیاید و امضا نکند نمی‌شود گفت کالدرون سرمربی پرسپولیس است. او این حرف را دوبار هم تکرار کرده و این خود ذره‌ای، کمی تا قسمتی شک برانگیز است. 

طبیعی است که کالدرون تازه به گزینه منتخب هیات مدیره تبدیل شده اما این همه تاکید بر سر توافق بر سر جزییات و امضای قرارداد در تهران در حالی که می‌شود با پیش قرارداد و ایمیلی هم به آن رسمیت بخشید کمی ما را در روزهایی که مدیران پرسپولیس لام تا کام حرفی نزده و در حد یک جمله هم مصاحبه نمی‌کنند و کلا از دسترس همه و همه خبرنگاران خارج هستند به تردید می‌اندازد که نکند قرار است همه دریبل رونالدینیویی بخورند و ناگهان یک نفر دیگر به عنوان سرمربی معرفی شود. 

فعلا تصور و باور می‌کنیم که همه تمرکز باشگاه نهایی کردن قرارداد با کالدرون است اما در روزگاری که خیلی خبرها از جمله ماندن برانکو ناگهان معکوس آن تحقق می‌یابد بد نیست چند  درصدی هم برای روز مبادا و انتخاب یک مربی دیگر به جای کالدرون حساب باز کنیم. ضرر می‌کنیم؟

اخبار مرتبط:
واکنش رویانیان به سرمربی شدن کالدرون در پرسپولیس/ صوت
پرسپولیس در انتظار بازگشت نادری/کنعانی زادگان در لیست انتظار

تگ ها


حسین قدوسی پرسپولیس انتخاب سرمربی پرسپولیس سرمربی جدید پرسپولیس سرمربی پرسپولیس گزینه های سرمربیگری پرسپولیس