کالدرون هنوز به ترکیب ایده آل نرسیده؛ رویارویی سپاهان با پرسپولیس جدید

ترکیب اصلی پرسپولیس برای دیدار با سپاهان اصفهان دستخوش تغییر می‌شود که نشان می‌دهد کالدرون هنوز به ترکیب ایده آل خود نرسیده است....

ترکیب اصلی پرسپولیس برای دیدار با سپاهان اصفهان دستخوش تغییر می‌شود که نشان می‌دهد کالدرون هنوز به ترکیب ایده آل خود نرسیده است.

به گزارش مدال، پرسپولیس ساعت ۱۶:۱۵ پنجشنبه هفته جاری در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف سپاهان اصفهان می رود.

سرخپوشان پایتخت در حالی برای این دیدار خود را آماده می کنند که گابریل کالدرون بار دیگر تصمیم به ایجاد تغییر در ترکیب اولیه این تیم گرفته است. سرمربی آرژانتینی پرسپولیس قصد دارد برای پنجمین بار متوالی، ترکیب تیم را تغییر دهد.

کالدرون با وجود پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل استقلال تهران در دربی نودم پایتخت می خواهد چینش بازیکنان خط میانی خود را تغییر دهد.

پرسپولیس در چهار بازی گذشته خود در رقابت های لیگ برتر نیز با ترکیب های متفاوتی وارد زمین شده است که نشان می دهد کالدرون هنوز به ترکیب ایده آل خود نرسیده است.

تاکنون ۲۰ بازیکن پرسپولیس فرصت بازی کردن برای این تیم را پیدا کرده اند تا شناسایی یازده مرد اصلی سرخپوشان برای دیدار با سپاهان کمی سخت باشد.

بیشتر بخوانید:

درخواست باشگاه پرسپولیس برای برخورد قاطع با بازیکن سپاهان

 

تگ ها


پرسپولیس سپاهان گابریل کالدرون تغییر در ترکیب پرسپولیس فوتبال