کالدرون، پرسپولیس و چالش 30 ساله‌ها

در حال حاضر 6 بازیکن پرسپولیس بیش از 30 سال سن دارند تا به رغم حضور نفرات جوان، پرسپولیسی‌ها میانگین سنی بالایی داشته باشند....

6 بازیکن فعلی پرسپولیس حداقل 30 ساله هستند.
به گزارش خبرنگار مدال، یکی از چالش‌های گابریل کالدرون در پرسپولیس، میانگین سنی نسبتا بالای بازیکنان بزرگسال این تیم سات. در شرایطی که پیشتر لیست بزرگسال پرسپولیس عمدتا در اختیار بازیکنان زیر 30 سال بود در حال حاضر 6 بازیکن فعلی این تیم بیش از 30 سال دارند تا پرسپولیس از این حیث وضعیت خوبی نداشته باشد.
سیدجلال حسینی (37)، حسین ماهینی (33)، محسن ربیع‌خواه (32)، کمال کامیابی‌نیا (30)، شجاع خلیل‌زاده (30) و بوژیدار رادوشوویچ (30) 6 بازیکن 30 ساله و یا مسن‌تر پرسپولیس هستند و این در حالی است که سروش رفیعی نیز پایان فصل جدید 30 ساله خواهد شد. میانگین سنی بازیکنان بزرگسال پرسپولیس 28 سال و 4 ماه است که عددی نسبتا بالا محسوب می‌شود.
گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخ‌ها مدعی جوانگرایی است و باید دید وی در انتخاب لیست خروجی سرخ‌ها چند بازیکن بالای 30 سال را کنار خواهد گذاشت. گفتنی است سرخ‌ها طی روزهای اخیر فرشاد احمدزاده 27 ساله و محمدحسین کنعانی‌زادگان 25 ساله را به جمع بازیکنان خود اضافه کرده‌اند و در تلاش برای جذب رضا شکاری 21 ساله نیز هستند.

 

اخبار مرتبط:
میناوند: پشت پرده تمام دلالی‌ها در پرسپولیس را فاش می‌کنم
غیبت فرد حاشیه‌ساز در اردوی پرسپولیس

 

 

تگ ها


پرسپولیس لیست بازیکنان پرسپولیس سیدجلال حسینی حسین ماهینی محسن ربیع خواه بوژیدار رادوشویچ کمال کامیابی نیا شجاع خلیل زاده پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال