اولین نفر از لیست مازاد کالدرون مشخص شد؛ پیروانی را نمی خواهم

در جلسه هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس سرمربی تیم خواهان جدایی سرپرست این تیم شد....

به گزارش مدال،کالدرون در نشست خبری آخر خود صراحتا اعلام کرد که بعضی در باشگاه علیه او هستند و نمی خواهند تیم نتیجه بگیرد.کالدرون در جایگاه سرمربی تیم به درستی معتقد است که مسائل فنی به او مربوط می‌شود و باید با اطرافیانش در تیم هماهنگ باشد از این رو شخصا نظری روی ادامه همکاری با افشین پیروانی ندارد.چرا که پیروانی با او هماهنگ نیست و او هم نمی‌تواند با پیروانی کار کند. از این رو کالدرون اعتقاد دارد که انصاری فرد باید در خصوص سرپرست تیم تجدیدنظر کند.

گفتنی است پیروانی با حضور انصاری فرد جایگزین محسن خلیلی شد.این در حالی است که طی هفته های گذشته در چند مورد شاهد اختلاف برخی بازیکنان با کالدرون بوده‌ایم.از شجاع خلیل زاده و امید عالیشاه تا بیرانوند و ...!آن هم در حالی که پیروانی به عنوان مدیر و سرپرست تیم شاهد این درگیری ها بوده و از همه مهم تر این که باشگاه پرسپولیس نیز هیچ برخوردی با متخلفان و بازیکنانی که علیه کالدرون موضع گرفته اند نداشته است.

حال باید منتظر بود و دید انصاری فرد درنهایت چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا با نظر کالدرون پیروانی را کنار خواهد گذاشت یا نه.

بیشتربخوانید:
شایعه باورنکردنی؛ استراماچونی برنگردد کالدرون هم می رود!

تگ ها


کالدرون پیروانی را نمیخواهد فوتبال ایران اخبار فوتبال اخبار پرسپولیس لیست مازاد پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال