کالدرون چهار، سه، سه و نیاز به جذب هافبک میانی / اسدی در راه پرسپولیس؟

گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پرسپولیس که از ترکیب ۳-۳-۴ استفاده می‌کند، به نظر می‌رسد برای اجرای تاکتیک‌های خود در پرسپولیس باید یک هافبک میانی به جمع شاگردان خود اضافه کند...

به گزار خبرنگار مدال، کالدورن از روش چهار، سه، سه استفاده می‌کند. او در این روش باید سه هافبک میانی داشته باشد. کالدرون مقابل نیروی زمینی از عالیشاه، امیری و نوراللهی در نیمه اول بهره  برد. غیر از این‌ها کامیابی‌نیا، ربیع‌خواه و حسین‌پور هم در این پست بازی می‌کند اما امیری برای هافبک نفوذی و خط حمله مدنظر کالدرون است و عالیشاه برای گوش چپ و حسین‌پور هم تجربه بازی در لیگ را ندارد.
 کالدرون  اگر بخواهد با همین روش بازی کند نیاز به جذب هافبک میانی دارد. این نکته مهمی است که بعد از بازی با نیروی زمینی به آن پرداختیم. 
حالا خبر می‌رسد صفا هادی هافبک ملی‌پوش اما زیر 23سال عراقی از سوی باشگاه به کالدرون معرفی شده، گزینه‌ای که می‌گویند با استقلال مذاکراتی جدی داشته است. 
همچنین  امروز برخی رسانه‌ها مدعی شده‌اند، رضا اسدی هافبک دفاعی گلزن و بلند قامت سایپا که با استقلال به توافق نرسیده  هم مذاکراتی با باشگاه پرسپولیس داشته است. آیا این خبر تایید می‌شود و اصلا آیا کالدرون درخواست جذب هافبک دفاعی را داده است؟

بیشتر بخوانید:

طلاق عاطفی برانکو – پرسپولیس؛ دل خون پروفسور

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقال نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال