کالدرون: کسانی در باشگاه هستند که صداقت ندارند

سرمربی آرژانتینی در شرایطی در نشست خبری پیش از دیدار با نساجی حاضر شد که حواشی زیادی حول آینده کاری‌اش در پرسپولیس شکل گرفته است....

به گزارش مدال، گابریل کالدرون در نشست خبری پیش از دیدار مقابل نساجی حضور یافت و به سوالات مختلفی حول آینده کاری‌اش در این تیم و همچنین شرایط این دیدار به صحبت پرداخت اگرچه در نهایت با ناراحتی نشست را نیمه کاره و با عصبانیت ترک کرد.

کالدرون که برخلاف لحن آخرین پست اینستاگرامی و گلایه خود از مدیریت، با روحیه به نظر می‌رسید، صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد و گفت:سلام، برای ما هر بازی یک فینال است. همه بازی ها سخت است و همه می خواهند مقابل ما پیروز شوند. ما با تواضع و احترام به حریف دوست دارم این سال را با پیروزی تمام کنیم.

وی درباره کسر قراردادش اینطور توضیح داد: این اتفاق شش ماه پیش افتاده و الان نمیخواهم درباره آن صحبت کنم و الان می خواهم درباره بازی فردا حرف بزنم و تمرکز کنم.

وی درباره اهدافی که در تیم داشته گفته: در شش ماه سختی های زیادی را پشت سر گذاشتیم. بعضی از آنها نرمال بودند اما برخی طبیعی نبودند. من اما خوشحالم جایگزین مربی ای شدم که چهار سال موفق را در تیم داشته. اما بخواهیم فلسفه جدیدی را داشته باشیم نیاز به زمان داریم. وقتی مدیریت تیمی را قبول کنید که شرایط خوبی نداشته کار سخت می شد اما پرسپولیس هفت جام داشته و کار خوب پیش رفت. رابطه خوبی بین من و بازیکنان وجود دارد. ما همان هدف سرمربی گذشته که گرفتن جام بوده را دنبال می کنیم. من این چالش را پذیرفتم چون می دانستم بچه ها وقتی سه جام گرفتند پس می توانند جام چهارم را ببرند.

کالدرون درباره نگرانی اش از آینده کاری و اینکه در نیم فصل دوم به تیم بازخواهد گشت یا خیر اینطور توضیح داد: متاسفانه کسانی هستند که داخل باشگاه حقیقت را بیان نمی کنند.من در این شش ماه سکوت کردم چون دوست داشتم به کار ادامه دهم و هدف را دنبال کنم.اولویت من ایجاد تیم جدید بود و به این خاطر از مسایل شخصی حرف نزدم.اما کسانی هستند که صادقانه رفتار نمی کنند و می خواهند تمرکز من و آرامشم را بهم بزنند.بعد از بازی در این مورد بیشتر حرف خواهم زد.

کالدرون ادامه داد : فردا یک فینال برای من است. این موضوع را مطرح کردم که بگویم شش ماه تلاش کردم تا ثبات و هدف مان را دنبال کنیم و این را قبول نمی کنم که ثبات و آرامش مرا در تیم از بین ببرند. امن احساس کنم که کسانی که می خواهند که من نباشم.

او در بخش دیگری از حرفهایش گفت : برای ادامه کار ما نیاز به یک سازمان دهی متفاوت و تقویت بیشتر داریم. باید بدانند من ناراحت هستم اما موفق نشدند آرامش مرا برهم بزنند. بازیکنانم هم این آرامش را دارند و می خواهند بازی را ببرند. امسال به جز دربی ما داخل خانه نتوانستیم هواداران  را خوشحال کنیم ولی فردا می خواهیم یک جشن عالی باشد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته می شود صفحه اینستاگرامش را خودش اداره نمی کند هم گفت: این صفحه شخصی من است و خودم آن را کنترل می کنم نه پسرم، هیچکس به آن دسترسی ندارد، خیلی دروغ گفته می شود و هدفشان این است من ارتباط مستقیم با هواداران نداشته باشم. می خواهم با مردم ارتباط مستقیم داشته باشم. از هواداران می خواهم صفحه من را فالو کنند، و من حقیقت رو همانطور که هست از طریق این صفحه بیان می کنم. باعث تاسف است که عده ای می گویند شخص دیگری صفحه من را اداره می کند. این یکی دیگر از دروغ هایی است که می گویند.

کالدرون در پاسخ به این سوال که آیا صحبت هایش خطاب به انصاری فرد است یا نه هم گفت: بعد از بازی در این باره صحبت می کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

مهاجری: منتظر یک بازی خوب باشید

تگ ها


کالدرون نشست خبری فوتبال ایران مدیران پرسپولیس پرسپولیس پرسپولیس-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال