کامبک باورنکردنی؛تسلیم ناپذیر مثل تیم اینزاگی(عکس)

لاتزیو موفق شد در یک بازی شگفت انگیز با نتیجه ۴-۳ تورینو را شکست دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لاتزیو فصل گذشته یکی از تیم های شگفتی ساز فوتبال ایتالیا بود و حتی در مقطعی از فصل به صدر جدول صعود کرد. با این حال این تیم در هفته‌های پایانی با افت مواجه شد اما در عین حال  توانست سهمیه مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند.

شاگردان سیمونه اینزاگی فصل جدید رقابت‌های سری آ را پرنوسان آغاز کردند اما با این وجود به نظر می رسد که این تیم رفته‌رفته فرم خوب خود را به دست آورده چرا که امروز موفق شد دومین پیروزی پیاپی خود را در سری آ به دست آورد و به رتبه هفتم جدول صعود کند.

برد امروز لاتزیو به شکل شگفت‌انگیزی به دست آمد. آنها در ابتدا با یک گل از حریف خود پیش افتادند اما تورینو در فاصله پنج دقیقه دو بار دروازه لاتزیو را باز کرد. شاگردان سیمونه اینزاگی در نیمه دوم توسط میلینکویچ ساویچ کار را به تساوی کشاند اما در دقیقه ۸۷ بازی دروازه خود را باز شده دیدند تا به نظر برسد که یک شکست تلخ برای این تیم رقم خورده است.

با این وجود لاتزیو هرگز تسلیم نشد و توانست در دقایق ۹۵ و ۹۸ بازی دو بار توسط چیرو ایموبیله و فیلیپ کایسدو به گل دست پیدا کند و به برد ۴-۳ برسد؛ موضوعی که باعث شد یک کامبک شگفت انگیز و البته سه امتیاز شیرین برای لاتزیو به دست آید.

تگ ها


فوتبال جهان سیمونه اینزاگی سری آ فوتبال