کامبک بوکسور ۶۳ کیلوی ایران برابر حریف کره‌ای

بوکسور جوان تیم ملی ایران، در حالی که راند یک را به حریف کره‌ای واگذار کرد، در دو راند بعدی به برتری رسید تا راهی جمع ۸ نفر برتر وزن خود شود....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، امروز (پنج‌شنبه) ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۸، در سومین روز از رقابت‌های بوکس انتخابی المپیک قاره آسیا به میزبانی اردن، اشکان رضایی به عنوان سومین نماینده ایران به روی رینگ رفت که توانست بابرتری مقابل حریف خود، راهی دور بعد و جمع ۸ نفر برتر وزن خود شود.

بوکسور وزن ۶۳ کیلوگرم ایران، در نخستین مبارزه خود در این رقابت‌ها "لی جونگ سئوک" نماینده کشور کره‌جنوبی را پیش رو داشت که توانست ۲ بر یک از سد این بوکسور گذشته و راهی دور بعد شود. مشتزن ۲۰ ساله تیم ملی ایران در حالی که راند یک را به حرف واگذار کرده بود، در دو راند بعد با نمایشی قابل قبول حریف خود را شگست داد تا راهی دور بعد شود.

شاهین موسوی در وزن ۷۵ کیلوگرم، دیگر بوکسور ایران در روزم سوم مسابقات است که تصریبا از ساعت ۲۰:۳۰ امروز، مقابل "موریواکی" از طاپن به روی رینگ خواهد رفت.

پیش از این نیز در روز نخست رقابت‌ها، دانیال شه‌بهش با پیروی مقابل بوکسور چین‌تایپه‌ راهی دور بعد وزن ۵۷ کیلوگرم شد و اخسان روزبهانی نیز در وزن ۸۱ کیلوگرم با باخت مقابل بوکسور چینی، از دور رقابت‌ها کنار رفت. ایران در روز دوم مسابقات نماینده نداشت. 

اسامی ۸ بوکسور اعزامی ایران به این رقابت‌ها به شرح زیر هستند:

۱- وزن ۵۲ کیلوگرم، امید احمدی‌صفا

۲- وزن ۵۷ کیلوگرم، دانیال شه‌بخش

۳- وزن ۶۳ کیلوگرم، اشکان رضایی

۴- وزن ۶۹ کیلوگرم، سجاد کاظم‌زاده

۵- وزن ۷۵ کیلوگرم، سیدشاهین موسوی

۶- وزن ۸۱ کیلوگرم، احسان روزبهانی (کاپیتان)

۷- وزن ۹۱ کیلوگرم، طوفان شریفی

۸- وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم، ایمان رمضانپور

علیرضا استکی به عنوان سرمربی، غلامرضا کریمی و همایون امیری به عنوان مربی و دانیال تیماجی به عنوان مربی بدنساز، تیم ایران را در اردن همراهی می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

برنامه تمرینی متفاوت برای بوکسورهای ایران

تگ ها


بوکس اشکان رضایی بوکس بوکس