کامبک تاج مقابل هاپوئل/ خوردبین یار کمکی آبی ها!

در آستانه دیدار پرسپولیس و نیاز مبرم نماینده ایران به کامبک، یادی از کامبک تاریخی تاج در فینال رقابت های آسیایی مقابل هاپوئل کردیم که منجر به قهرمانی آبی پوشان پایتخت شد ......

در آستانه دیدار پرسپولیس و نیاز مبرم نماینده ایران به کامبک، یادی از کامبک تاریخی تاج در فینال رقابت های آسیایی مقابل هاپوئل کردیم که منجر به قهرمانی آبی پوشان پایتخت شد. 

به گزارش خبرنگار مدال، این روزها با حضور تیم پرسپولیس به عنوان نماینده ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا، هواداران استقلال بیش از پیش به یاد دو قهرمانی تیم محبوب خود در این رقابت ها افتاده اند. در این عکس، جام قهرمانی را در دستان علی جباری مشاهده می کنید. مرحوم منصور پورحیدری که به تازگی مراسم دومین سالگرد درگذشت وی برگزار شد، در عکس حضور دارد و همینطور مرحوم غلامحسین مظلومی نیز که چند روز دیگر، سالگرد فوت او می باشد. این عکس مربوط به سال ۱۳۴۹ و دیدار تاج و هاپوئل اسرائیل در تهران است که در آن دیدار، آبی پوشان ابتدا یک بر صفر عقب افتادند اما توانستند در ادامه با نتیجه دو بر یک با گل های غلام وفاخواه و مسعود معینی، حریف خود را شکست داده و قهرمان آسیا شوند. بعد از آن دیدار و برد نماینده ایران، مردم به خیابان ها ریخته و خوشحالی کردند. نکته جالب توجه آن فینال، حضور محمود خوردبین به عنوان یار کمکی تاج از پرسپولیس بود.

تگ ها


پرسپولیس AFC Champions League فوتبال