کامبک زدن؛ تخصص جدید بارسلونا با رونالد کومان

کامبک بارسا در بازی شب گذشته برابر بتیس در فصل جاری سابقه داشت و به تخصص این تیم تحت هدایت رونالد کومان تبدیل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از دیاریو اسپورت، بارسلونا شب گذشته توانست رئال بتیس را در ورزشگاه بنیتو ویامارین شکست دهد. در این بازی بارسا ابتدا گل اول را دریافت کرد ولی با ورود لیونل مسی به زمین از دقیقه ۵۶، ورق برگشت و این بازیکن خیلی زود گل تساوی را زد.

سپس گل به خودی ویکتور روئیز مدافع بتیس حساب کار را ۱-۲ کرد اما خود این بازیکن توانست با ضربه سر کار را برابر کند. در نهایت گل دقیقه ۸۷ فرانسیسکو ترینکائو برتری را به نام بارسا ثبت کرد تا کامبکی دیگر برای آبی اناری ها رقم بخورد.

بارسا که نامش در سال های اخیر با کامبک خوردن گره خورده، فصل جاری با رونالد کومان توانست در ۵ بازی بازی باخته را با برد عوض کند.

با هدایت مرد هلندی هر اتفاقی برای بارسا در فصل جاری رقم خورده است. از شکست در زمین حریفانی ضعیف گرفته تا کامبک های به یادماندنی. بارسا به خصوص با شروع سال میلادی، جدید اوج گرفته است.

جدای از بازی شب گذشته برابر بتیس، بارسا چهارشنبه هفته پیش در زمین گرانادا در یک چهارم نهایی کوپا دل ری نیز تا دقیقه ۸۸ با دو گل از میزبانش عقب بود اما توانست دو گل بزند و کار را به دو وقت اضافه بکشاند. بارسا سپس سه گل دیگر زد و در نهایت بازی را ۳-۵ برنده شد.

اولین کامبک زدن بارسا برابر سوسیداد بود. آبی اناری ها در نوکمپ ابتدا یک گل دریافت کردند ولی سپس دو گل زدند و بازی را به سود خود خاتمه دادند.

سپس بارسا در سن مامس ابتدا با گل اینیاکی ویلیامز از بیلبائو عقب افتاد ولی گل پدری و دبل لیونل مسی ورق را برگرداند و بارسا در نهایت ۲-۳ برنده شد.

بارسا در یک هشتم نهایی کوپا دل ری برابر رایو نیز ابتدا یک گل عقب افتاد ولی سپس دی یونگ و لیونل مسی دو گل زدند و باشگاه کاتالان پیروز شد. کامبک بعدی برابر چه تیمی خواهد بود؟

تگ ها


رونالد کومان بارسلونا