کامبک ناتمام شاگردان عطایی در ارومیه

در حساس‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال شهرداری ارومیه برتری نزدیکی را مقابل هراز آمل رقم زد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، سالن غدیر ارومیه این هفته میزبان یک دیدار حساس از هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال بود. دو تیم شهرداری ارومیه و لبنیات هراز آمل درحالی به مصاف هم رفتند که شاگردان محمدرضا تندروان در تیم ارومیه برای تثبیت جایگاه دومی خود نیازمند کسب یک برد دیگر بودند. در طرف مقابل لبنیات هراز آمل که رقابت نزدیکی با پیکان و راه‌یاب ملل مریوان دارد، برای حفظ جایگاه پنجمی‌اش در جدول نیازمند پیروزی در این دیدار بود؛ اتفاقی که البته رخ نداد و درنهایت رالی پنج سته دو تیم با نتیجه سه بر دو و با ثبت امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۹، ۱۹ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۵ بر ۸ به سود شهرداری ارومیه تمام شد.


شاگردان بهروز عطایی بعد از شکست در دو ست اول، دو ست بعدی را به سود خود رقم زدند، اما در نهایت کامبک هرازی ها کامل نشد و این شهرداری ارومیه بود که با کسب یک برد خانگی به تعقیب سپاهان ادامه داد. 


در خانه والیبال تهران اما پیکان از امتیاز میزبانی به بهترین نحو ممکن استفاده کرد و در یک بازی یک‌طرفه موفق شد در سه ست متوالی حریفش هورسان رامسر را از پیش رو بردارد. شاگردان پیمان اکبری در دیدار خانگی موفق به ثبت امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۱۷ شدند.

تگ ها


شهرداری ارومیه لبنیات هراز آمل لیگ برتر والیبال ایران والیبال