کامبیز دیرباز: بعد از برد پرسپولیس استقلالی ها به من تبریک می گفتند!

هنرمند پرسپولیسی درخصوص برد تیم محبوبش مقابل السد گفت: خودم به مساوی راضی بودم و انتظار چنین بازی خوب و هوشمندانهای از پرسپولیس نداشتم ......

هنرمند پرسپولیسی درخصوص برد تیم محبوبش مقابل السد گفت: خودم به مساوی راضی بودم و انتظار چنین بازی خوب و هوشمندانه‌ای از پرسپولیس نداشتم.

به گزارش مدال، کامبیز دیرباز یکی از هنرمندانی است که به شدت فوتبال را پیگیری می‌کند. او که پرسپولیسی است حسابی از برد تیم محبوبش مقابل السد هیجان‌زده شده و امیدوار است بتواند کنار سایر هواداران پرسپولیس جشن قهرمانی آسیا را برپا کنند.
*بازی با السد چطور بود؟
بهتر از این نمی‌شد. واقعاً عالی بود پرسپولیس نمایش بسیار خوبی مقابل تیم قدرتمند السد داشت. من به عنوان یک هوادار فکر نمی‌کردم پرسپولیس با چند بازیکن مصدوم و محروم و در غیاب برانکو بتواند پیروز شود. خودم به مساوی راضی بودم و انتظار چنین بازی خوب و هوشمندانه‌ای از پرسپولیس نداشتم.
*واکنش دوستان استقلالی شما بعد از این برد چه بود؟
از صبح همه استقلالی‌ها به من تبریک می‌گویند. البته این یک دیدار ملی بود و فکر می‌کنم هواداران واقعی فوتبال از برتری نماینده ایران خوشحال شدند.
*شما برای بازی برگشت با الدحیل به ورزشگاه آمدید. برای بازی با السد هم این کار را می‌کنید؟
بله. حتماً می‌آیم. مگر می‌شود در این بازی به این مهمی تیم محبوبم را تنها بگذارم. قطعاً برای دیدار برگشت با السد به استادیوم می‌روم تا کنار سایر هواداران پرسپولیس جشن صعود به فینال آسیا را بگیریم.
*بهترین بازیکن پرسپولیس در دیدار مقابل السد چه کسی بود؟
واقعاً نمی‌توان از یک نفر نام برد. پرسپولیس به معنای واقعی یک تیم بود و همه بازیکنان از جان مایه گذاشتند و ستاره بودند. حتی آدام همتی که برای اولین بار به صورت ثابت برای پرسپولیس بازی می‌کرد هم عالی بود و یا سیامک نعمتی که در پست غیرتخصصی خود به میدان رفت و بسیار خوب بازی کرد. وقتی یاد عرق ریختن و تلاش فوق‌العاده بچه‌ها می‌افتم اصلاً نمی‌توانم از یک نفر اسم ببرم. شما به رادوشوویچ نگاه کنید، این بازیکن حتی از روی نیمکت هم انگار برای پرسپولیس کار می‌کند و از همان‌جا برای اعضای تیم انرژی مثبت می‌فرستد.
*بازی برگشت با السد را چطور می‌بینید؟
قطعاً بازی سختی خواهد بود. بازیکنان پرسپولیس باید مراقب ستاره‌های السد باشند، ولی شانس پرسپولیس برای رسیدن به فینال به مراتب بیشتر از تیم قطری است.
*پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود؟
در این مرحله و این سطح از لیگ قهرمانان تیم‌ها قدرتمند و باکیفیت هستند، ولی پرسپولیس هم چیزی از آن‌ها کم ندارد و با این نمایش‌ها سطح توقع مردم از پرسپولیس بالا رفته است. در واقع فقط جام قهرمانی طرفداران پرسپولیس را آرام می‌کند.
*ولی قبول دارید شهرآورد خوبی را شاهد نبودیم؟
بله بازی باکیفیتی نبود. البته برای من قابل پیش‌بینی بود. ما فقط اسم حرفه‌ای را داریم، ولی اصلاً نباید فوتبال خودمان را با اروپا قیاس کنیم، چون هیچ چیزمان شبیه هم نیست و فاصله کم بازی‌ها هر دو تیم را خسته به زمین فرستاد. من خودم به شخصه پیش‌بینی یک بازی سرد و کم‌موقعیت را می‌کردم.
*چندی قبل عکسی از خودتان کنار کمال کامیابی‌نیا منتشر کردید، گویا ارتباط صیمیمانه‌ای با هم دارید؟
بله من با کمال و سایر بازیکنان پرسپولیس ارتباط بسیار خوبی دارم. به غیر از کمال، بیرانوند و سیدجلال که هم‌استانی من است، دوستان بسیار خوبم هستند و امیدوارم جام قهرمانی آسیا را در دستان سیدجلال ببینم.
*وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر چطور ارزیابی می‌کنید؟
امسال لیگ سطح بالا و باکیفیتی داریم و کار پرسپولیس نسبت به سال‌های گذشته دشوارتر خواهد بود و تیم‌های تراکتور و سپاهان می‌توانند مدعی قهرمانی باشند، ولی با همه این صحبت‌ها پرسپولیس بازهم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی خواهد بود و می‌تواند در لیگ برتر دومین قهرمانی پیاپی را به دست بیاورد.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال