کامنت بازی فرهاد با کاناوارو در اینستاگرام (عکس)

آخرین پست منتشر شده توسط سرمربی سابق استقلال او را در حال کار با لپ‌تاپ در شرایطی نشان می‌دهد که چند کتاب فوتبالی هم پیرامون او به چشم می خورد....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی که در برهه‌ای سخت و پس از جدایی آندره استراماچونی بدون اینکه تجربه زیادی در مربیگری داشته باشد، برای دومین مرتبه هدایت استقلال را عهده دار شد، درنهایت فصل نوزدهم را با رتبه دومی پشت سر پرسپولیس تمام کرد و آبی پوشان پایتخت را تا فینال جام حذفی هدایت کرد ولی در روزهایی که تیرگی روابط او با احمد سعادتمند و مدیران باشگاه روشن شده بود، در آستانه بازی های آسیایی و پس از شکست مقابل تراکتور از این تیم استعفا داد و بار دیگر به زندگی شخصی خود بازگشت.


مجیدی که پیش‌تر هم در صفحات مجیدی فعالیت داشت و بخش‌هایی از زندگی خود را به نمایش می‌گذاشت، در آخرین پستی که به انتشار گذاشته، در شرایطی در حال مطالعه موضوعی با لپ‌تاپ شخصی خود دیده می‌شود، که کتاب‌هایی پیرامون زندگی مربیان بزرگ دنیا نظیر گوآردیولا و مارچلو بیلسا نیز در اطراف او مشاهده می‌‌شود که نشان می‌دهد او در حال افزایش دانش مربیگری خود در زمینه‌های مختلف برای بازگشت پرقدرت‌تر است.


جالب اینکه این عکس فرهاد مجیدی با واکنش فابیو کاناوارو که در سال ۲۰۱۱ همبازی او در الشباب الاهلی امارات بود، مواجه شده و او با شوخی اینطور نوشته است:« پس کتاب من کجاست؟». فرهاد مجیدی هم در پاسخ به کامنت بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۰۲ و مربی فعلی گوآنگژو اورگرانده چین، همان لحن را دنبال کرده و نوشته که چه زمانی ارسال کردی؟ بی صبرانه منتظرم تا به دستم برسد و از بهترین مربی جهان یاد بگیرم.

تگ ها


فرهاد مجیدی چین گوانگژو اورگرانده فابیو کاناوارو استقلال تهران