کامیابی‌نیا: عاقلانه حرف بزنید، ما قهرمانیم

هافبک پرسپولیس با انتقاد نسبت به حواشی و گمانه‌زنی‌های اخیر از حق این تیم برای دستیابی به قهرمانی گفت....

به گزارش “ورزش سه”، کمال کامیابی‌نیا هافب دفاعی سرخپوشان با اشاره به اختلاف ۱۰ امتیازی این باشگاه با نزدیک‌ترین رقیب، نسبت به اظهارنظراتی درباره توقف لیگ برتر بدون اعلام قهرمان واکنش نشان داد.

کمال کامیابی‌نیا درباره تعطیلی این روزهای فوتبال و واکنش‌هایی که مربیان و بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی به این موضوع داشتند گفت: در روزهایی که می‌بینیم همه مشاغل کار خود را آغاز کردند فقط این فوتبال است که بلاتکلیف مانده و وضعیت ما مشخص نیست. الان هر جایی که می‌رویم تا ما را می‌بینند از وضعیت ادامه لیگ می‌پرسند. خیلی از مردم حتی کسانی که اهل فوتبال هم نیستند منتظرند تا بازی‌ها آغاز شود.


وی در ادامه صحبت‌هایش با اپلیکیشن پرسپولیس گفت: الان در اکثر کشورها قرار است بازی‌های لیگ ادامه پیدا کند. فکر کنم ۲ کشور لیگ خود را تعطیل کردند که قهرمان هم مشخص شده است. خیلی خوب است که تصمیم گیرندگان هم وضعیت فوتبال ما را مشخص کنند. الان می‌بینیم که خیلی از مراکز کار خود را آغاز کردند و به نظرم با رعایت نکات بهداشتی می‌توانیم ۹ هفته باقیمانده بازی‌ها را برگزار کنیم. باید باور کنیم که در این روزهایی که فوتبال تعطیل است خیلی‌ها اذیت می‌شوند.


هافبک پرسپولیس درباره اینکه برخی از باشگاه‌ها ادعا کرده‌اند که پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون انجام بازی است گفت: اصلا این طور نیست. کسانی که خواستار تعطیلی لیگ هستند منافع باشگاه خود را در نظر گرفته‌اند و دغدغه آنها سلامتی مردم نیست. ما تا اینجا زحمت کشیدیم و به صدر جدول رسیدیم و امتیاز راحتی به ما داده نشده است. به نظر من این باشگاه‌ها می‌خواهند زرنگی کنند و هم به قول خودشان جلوی قهرمانی ما را بگیرند و هم اینکه پول بازیکنان‌شان را ندهند.امیدوارم بازیکنان لیگ برتری گول این حرف‌ها را نخورند چون این باشگاه‌ها قصد دارند با تعطیل کردن بازی‌ها به بازیکنان پول ندهند.


کامیابی‌نیا در ادامه انتقاداتش به این موضوع گفت: باید علاقلانه حرف زد. این بیماری امسال و سال آینده هم در کشور ما وجود خواهد داشت و تا زمانی که واکسن آن ساخته نشود وضعیت همین است. آیا قرار است لیگ فصل آینده هم برگزار نشود؟ نمی‌شود که این قدر راحت دنبال تعطیلی بازی‌ها باشند. الان مساجد هم با رعایت نکات بهداشتی باز شده‌اند. مترو مسافران زیادی را جا به جا می‌کند و فروشگاه‌های بزرگ مشغول به کار هستند. الان یعنی فقط فوتبال مشکل دارد؟ امیدوارم زودتر تصمیم گیری شود و از این بلاتکلیفی بیرون بیاییم.


وی درباره تمرینات خودش در این روزها هم گفته: حدود ۳ هفته در خانه تمرین کردم اما واقعا در منزل نمی‌توان به آمادگی کامل رسید. الان حدود ۲ هفته است که تمرینات انفرادی خودم را با شدت بیشتری پیگیری می‌کنم تا شرایط خوب بدنی خودم را حفظ کنم. برای آغاز تمرینات و بازی‌ها لحظه شماری می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق رخ بدهد.


هافبک پرسپولیس در پایان گفت: امیدوارم هر چه زودتر به شرایط خوب گذشته برگردیم و مسابقات لیگ هم ادامه پیدا کند. اگر هم قرار است لیگ برگزار نشود پرسپولیس باید به عنوان قهرمانی برسد چرا که ۱۰ امتیاز از رقبای خود بالاتر هستیم و خواسته ما غیرمنطقی نیست.

تگ ها


پرسپولیس تهران کمال الدین کامیابی نیا