کامیابی نیا: بله، پرسپولیس یک تیم خاص است!

کمال کامیابی نیا هافبک دفاعی تیم پرسپولیس با انتشار یک پست به اتهام تیم خاص در توصیف پرسپولیس واکنش نشان داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای اخیر و پس از اعلام برنامه جدید لیگ برتر، دوباره فضای فوتبال در ایران به شکل عجیب و غریبی ملتهب و آلوده به تنش و طرح اتهامات مختلف شده است. باشگاه ذوب آهن هم که پیش تر بازی فینال آسیا را دیداری ملی توصیف می‌کرد، حالا با انتشار یک بیانیه پرسپولیس را «تیم خاص» قلمداد کرده است.

در بیانیه ذوب آهن آمده: «هزینه گزاف بلیط، هواپیمای چارتر، هزینه استقرار در هتل ، غذا و بار دیگر کنسلی بلیط و رزرو مجدد بلیط و خستگی تیم‌ها اشکال ندارد؛ همه فدای یک تیم خاص!» در ادامه این بیانیه عجیب و تند نیز ذوب آهن خود را باشگاهی معرفی کرده که قرار بود به عنوان «حریف دستگرمی» مقابل پرسپولیس بازی کند؛ البته مشخص نیست که ذوبی ها این ادعا را با چه استدلالی مطرح می‌کنند.

همین اتهام با واکنش جالب و کنایه آمیز هافبک دفاعی سرخپوشان مواجه شده است. کمال کامیابی نیا در اینستاگرام خود نوشته: «از این لقب یک تیم خاص در بیانیه ها خیلی خوشم میاد، چون کاملا برازنده تیم ماست». او عکسی نیز از لوگوی تیم فوتبال پرسپولیس در پست خود قرار داده که روی آن یک ستاره به نشانه ۱۰+۳ قهرمانی این تیم در لیگ ایران دیده می‌شود؛ همین عکس در اینستاگرام مناقشه برانگیز شده است.

پست اینستاگرامی کامیابی نیا در یک ساعت نزدیک به ۱۵۰ هزار بار لایک خورده و بیش از ۱۰ هزار نظر مختلف را نیز متوجه خود دیده است. همچنین برخی از پیشکسوتان پرسپولیس نظیر رضا شاهرودی، سپهر حیدری و... نیز برای آن کامنت داده اند. حسین ماهینی کاپیتان سابق پرسپولیس هم برای او نوشته: «خودتم خاصی!» 

او همچنین با قراردادن چهار اموجی جام قهرمانی، پست خود را تکمیل کرده است. کمال در سال های اخیر به همراه پرسپولیس ۱۰ مدال مختلف را به گردن آویخته و به عنوان تنها بازمانده اولین پنجره تابستانی پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ، با این پست در فضای مجازی جنجال تازه ای را به راه انداخته است.

بیشتر بخوانید:

هشدار جدی بیخ گوش خریدهای میلیاردی پرسپولیس!

نعمتی: جواب کری ها بماند برای جشن قهرمانی!

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران کمال الدین کامیابی نیا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال