کامیابی‌نیا: به من حق بدهید به فکر آینده باشم

کمال کامیابی نیا عصر دوشنبه به باشگاه پرسپولیس رفت و در حالی که به نظر نمی رسید مشکلی برای تمدید قراردادش نداشته باشد با مسوولان باشگاه به توافق نرسید ......

کمال کامیابی نیا عصر دوشنبه به باشگاه پرسپولیس رفت و در حالی که به نظر نمی رسید مشکلی برای تمدید قراردادش نداشته باشد با مسوولان باشگاه به توافق نرسید.

به گزارش مدال به نقل از ایران ورزشی: کمال کامیابی نیا عصر دوشنبه به باشگاه پرسپولیس رفت و در حالی که به نظر نمی رسید مشکلی برای تمدید قراردادش نداشته باشد با مسوولان باشگاه به توافق نرسید.
این عدم توافق اما با گذشت دقایقی با شایعاتی مبنی بر درخواست مالی دور از انتظار کامیابی نیا از پرسپولیس همراه شد. اتفاقی که واکنش او را نیز در پی داشت. شماره 11 سرخپوشان با انتشار پستی در اکانت رسمی خود خواستار این باشد تا شایعه کنندگان ضمن دوری از حواشی از نشر مطالبی که از آن اطلاع ندارند دوری کنند.

 کامیابی نیا جزو بازیکنانی بود که در فصل گذشته قراردادی 910 میلیونی با این باشگاه به امضا رسانده بود. این تمدید در صورت روال طبیعی باید با 20 درصد افزایش نسبت به سال قبل همراه می شد اما پاسخ مسوولان به این بازیکن 950 میلیون برای تمدید دوساله بود که شگفتی او را به همراه داشت.

پیشنهاد دور از انتظار پرسپولیس به این بازیکن و از سوی دیگر پیشنهادات دیگر به او از جمله پیشنهاد 1.7 میلیاردی سپاهان باعث شد تا او نه عصبانی که بیشتر بابت این رفتار شگفت زده شود.

ظاهرا این مساله و پیشنهاد باشگاه پرسپولیس مبنی بر تمدید دوساله قرارداد باعث شده کامیابی نیا فعلا پا پس بگذارد چرا که او قصد دارد هر سال به پیشنهادهای بهتر فکر کند اما باشگاه پرسپولیس با تمام نفراتش دوساله تمدید می کند.

با این حال جالب است که سعید رجبی مدیر برنامه های این بازیکن می گوید کمال مشکلی ندارد و در پرسپولیس ماندنی است: «چنین چیزی صحت ندارد که کامیابی نیا 500 میلیون تومان بیشتر از باشگاه درخواست کرده باشد. به هر حال با توجه به اینکه او قراردادی با این تیم ندارد خواستار شرایط بهتری شده و البته باید بگویم روز دوشنبه به نتایج خوبی هم رسیدیم اما جمع بندی نهایی به دست نیامد. ما طی چند روز آینده جلساتی با باشگاه خواهیم داشت و در نهایت همه چیز مشخص خواهد شد.»

مدیر برنامه های کامیابی نیا در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال دارد این بازیکن در پرسپولیس بماند، گفت: «احتمال ماندن کمال در پرسپولیس بالاست. او این تیم را دوست دارد و قهرمان ایران هم شده است. کمال پیشنهاد خارجی دارد و حتی برخی از تیم های داخلی مبالغ بسیار بالایی به او پیشنهاد کرده اند اما کمال دوست دارد بماند.»

البته کامیابی نیا در توضیح مشکلش با باشگاه می گوید: «جلسه ای با آقای طاهری داشتم که آقایان ترکاشوند و گرشاسبی هم بودند. درباره خیلی مسائل صحبت کردیم. مباحث تمدید قرارداد هم یکی از آنها بود. حقیقتا بر سر دو چیز حرف زدیم. اول اینکه نظر باشگاه تمدید قرارداد دو یا سه ساله بود و من اصرار به تمدید یکساله داشتم. این چالش و اختلاف اصلی من و باشگاه بود. من به باشگاه حق می دهم دنبال قرارداد دو سه ساله باشد اما به من هم حق بدهید که فکر آینده ام باشم. مشکل دیگر هم کمی اختلاف نظر مالی بود که این هم قابل حل است.»

هافبک دفاعی پرسپولیس می گوید: «ما تازه یک جلسه گذاشته ایم و ان شاءا... این دو مورد هم حل و فصل می شود. من پرسپولیس را بی تعارف دوست دارم. هیچ وقت هم اهل آن نبوده ام که میزان عشق و علاقه ام به پرسپولیس را کتمان کنم. همیشه گفته ام که در نوجوانی بارها و بارها در اواخر دهه هفتاد به تمرین پرسپولیس در کارگران می رفتم و آنجا تیم و اسطوره ها را تشویق می کردم.»

کامیابی نیا می گوید تغییری نکرده و پولکی نیست: «الان هم همان کمال هستم. این تیم را قلبا دوست دارم. نمی خواهم خدای ناکرده منتی داشته باشم اما اگر بحث پول بود پیشنهاد خارجی که در این دو سه ماه داشته ام را پیگیری می کردم؛ پیشنهادانی که خوب هم بودند. برای من مسوولان باشگاه قابل احترام هستند. بزرگتر من هستند.»

شماره 11 ادامه می دهد: «تیم صعود کرده و من هم دوست دارم در خدمت تیم محبوبم باشم. طبیعی است اگر قصد تمدید نداشتم و دنبال جدایی بودم به باشگاه نمی رفتم. اتفاقا من جلسه دوشنبه را جلسه بدی ارزیابی نمی کنم و بر این باورم همه این موارد قابل حل است. به هواداران هم حق می دهم کمی نگران شده باشند ولی می توانم بگویم نگران نباشند چون هدف و انگیزه من کمک به تیم محبوبم است. ان شاءا... که همه چیز حل می شود و ما با افتخار در خدمت پرسپولیس و هوادارانش باشیم.»

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال