کامیابی نیا: بچه‌ها خسته هستند و نیاز به استراحت دارند

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن محبوب برانکو ایوانکویچ امروز کار سختی در اصفهان پیش روی خود می بیند ......

هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکن محبوب برانکو ایوانکویچ امروز کار سختی در اصفهان پیش روی خود می بیند.

به گزارش مدال، کمال کامیابی نیا باید نزدیک خط دفاع سرخپوشان بازی کند و به تخریب بازی سپاهان و جنگ با هافبک‌های این تیم بپردازد. کمال که به تازگی از یک مصدومیت نسبتا شدید خارج شده، در خصوص دیدار امروز تیمش گفت: «این بازی برای همه ما اهمیت خاصی دارد، چون به نوعی، برنده این دیدار می‌تواند نسبت به کسب قهرمانی نیم فصل امیدوار باشد. به خصوص که پدیده مشهد هم مساوی کرده است.»
کامیابی نیا اضافه کرد: «در پرسپولیس همه علاقمند به کسب برد مقابل سپاهان هستند، اما باید شرایط مان را هم ببینید. دو بازیکن مان به تازگی از مصدومیت برگشته اند و سه بازیکن دیگرمان مصدوم هستند. خود من هم مصدومیتی دارم که البته می‌توانیم برای تیمم بازی کنم، اما انصافا شرایط دشواری داریم. جدا از اینها، هر ۴، ۵ روز یکبار هم باید بازی کنیم که یک بازی داخل و بازی دیگر خارج از تهران است. چنین وضعیتی می‌تواند هر تیمی را آزار بدهد، ولی ما باز هم به کارمان ادامه می‌دهیم و خدا را شکر که برای کسب برد در هر بازی انگیزه‌های مان را هم از دست نداده ایم. ببینید که بعد از شکست در فینال لیگ قهرمانان آسیا ۴ بازی انجام دادیم که در ۳ دیدار به برتری رسیدیم و در یک دیدار هم مساوی کردیم.»
هافبک دفاعی سرخ ها، حرف هایش را این طور تمام کرد: «امیدوارم همچنان مورد حمایت هواداران مان قرار بگیریم. آن‌ها هم حق دارند که نگران تیم شان باشند، ولی خدا را شکر می‌کنم که تک تک شان می‌دانند بازیکنان با چه وضعیتی برای پرسپولیس توپ می‌زنند. همه بچه‌ها خسته هستند و نیاز به استراحت دارند. امیدوارم هر چه زودتر این دو دیدارمان هم با برد به اتمام برسد و بتوانیم فرصتی برای استراحت داشته باشیم. از سپاهان شناخت کاملی داریم و با احترام به هواداران این تیم، برای کسب برد راهی اصفهان شده ایم تا با این سه امتیاز، خستگی از تن مان بیرون برود.»