کامیابی‌نیا: ۹۵ درصد قهرمان لیگ هستیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به شرایط جدول به احتمال فراوان قهرمان لیگ هستیم....

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، کمال کامیابی‌نیا پس از جلسه با مهدی رسول‌پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره پیروزی تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر اظهار داشت: خدا را شکر توانستیم تا به اینجا امتیازات لازم را جمع کنیم و هواداران را خوشحال کنیم. پنج بازی و ۱۵ امتیاز دیگر باقی مانده و شرایط به گونه‌ای است که به احتمال ۹۵ درصد قهرمان لیگ هستیم.

 وی افزود: به‌هرحال تیم‌های دیگر هم با یکدیگر بازی دارند، اما در پنج بازی آینده تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتایج را کسب کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مسائل مالی و ناراحتی برخی بازیکنان نیز توضیح داد: به‌هرحال مشکلات مالی وجود دارد و همیشه بوده است، اما باید کمی صبوری کنیم. مدیریت باشگاه تلاش خود را می‌کند. به‌هرحال در حال توافق با باشگاه هستیم و باید با باشگاه راه بیاییم. دیر یا زود دارد، اما در نهایت پرداختی‌ها انجام می‌شود. الان بازیکنان و مربیان خارجی سابق تیم هم شکایت کرده‌اند که باید این موضوع هم حل شود. باشگاه تمام این ها را مدیریت می‌کند اما امیدوارم به نحوی باشد که دلهره و ترس بین هواداران به وجود بیاید.

کامیابی نیا در مورد شانس قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی نیز بیان کرد: نمی‌توان قولی داد. تنها قولی که می دهیم این است که تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم و هواداران را خوشحال کنیم.

 وی در مورد اینکه گفته  می‌شود برخی بازیکنان مانند بشار رسن احتمال دارد در پایان فصل از پرسپولیس جدا شوند، گفت: همان‌طور که گفتم پنج بازی در لیگ و دو بازی هم در جام حذفی مانده است. امیدوارم تا آن زمان مشکلات بچه‌ها حل شود. همه مشکلات با صحبت حل می‌شود. اکثر بازیکنان ما قرارداد دارند و امیدوارم بازیکنی را از دست ندهیم. به نظرم مشکل بشار هم حل خواهد شد و او در پرسپولیس راحت است.

 هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره دیدار روز جمعه این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، یادآور شد: به‌هرحال بازی در مسجدسلیمان سخت است و باید تمرکز داشته باشیم تا با تاکتیک‌هایی که گل‌محمدی می‌گوید بتوانیم پیروز شویم.

بیشتر بخوانید:

تصمیم قطعی کادرفنی پرسپولیس درباره سرنوشت بازیکنان مصدوم

تغییر برنامه یحیی به خاطر لیگ قهرمانان

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران کمال الدین کامیابی نیا فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال