کامیابی‌نیا: می‌خواهیم در هر دیدار برنده باشیم

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهیم در هر دیدار برنده باشیم و در هر تورنمنتی، به قهرمانی و موفقیت برسیم....

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهیم در هر دیدار برنده باشیم و در هر تورنمنتی، به قهرمانی و موفقیت برسیم.

به گزارش مدال، کمال کامیابی‌نیا در آخرین ثانیه‌های دیدار تیمش مقابل پیکان به خاطر تکلی که روی پای یکی از بازیکنان پیکان زد، دوباره دچار مصدومیت از ناحیه کتف شد. کتف او شرایط حادی دارد و اگر بی‌احتیاطی کند، مصدومیتش تشدید خواهد شد. کامیابی‌نیا که پنج‌شنبه‌شب و بعد از بازی با پیکان راهی بیمارستان آتیه شد تا به درمان خود بپردازد، دیروز در محل تمرین سرخپوشان حاضر شد و به ریکاوری در کنار سایر بازیکنان پرداخت. 


کمال، اما در پایان تمرین به خبرنگار ما گفت: «خوشبختانه مشکلی وجود ندارد و بعد از کار درمانی پنج‌شنبه‌شب، در تمرین حاضر شدم و شرایط بهتری دارم. البته این را بار‌ها گفته‌ام که باید دستم را قوی‌تر کنم تا تعداد آسیب‌دیدگی‌هایم کاهش یابد.» 
کمال همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا به دیدار مقابل الاهلی عربستان می‌رسد یا نه، گفت: «برای بازی با الاهلی عربستان آماده هستم و از اعتماد برانکو و پیگیری‌هایش نیز ممنونم. امیدوارم نتیجه خوبی در امارات و مقابل این حریف کسب کنیم و با دست پر به خانه برگردیم.» 


او در مورد موفقیت‌های اخیر پرسپولیس در شهرآورد و بازی با پیکان افزود: «سال خوبی را آغاز کرده‌ایم و باید با همین روند، کار را ادامه بدهیم. ما می‌خواهیم به قهرمانی در لیگ برتر، جام‌حذفی و لیگ قهرمانان آسیا برسیم و فکر می‌کنم با توجه به تیمی که داریم، این اهداف غیرقابل دسترس نیست. پرسپولیس به تیم قدرتمندی در ایران و آسیا تبدیل شده و ان‌شا‌ءا... با ادامه دادن به همین روند، افتخارات زیادی را برای هواداران به ارمغان می‌آوریم.» 


او افزود: «بازی با استقلال واقعاً دیداری سخت و نفسگیر بود که سه امتیاز را به لطف خدا و بازی خوب بچه‌ها گرفتیم. کادر فنی‌مان، آنالیز کاملی از استقلال داشت و روی نقاط ضعف و قوت حریف، به خوبی کار کردیم. در نهایت هم به برتری خوبی رسیدیم. پیکان نیز تیم خوبی بود و پس از تغییرات در کادر فنی، به تیم قدرتمندی تبدیل شد که ما را اذیت کرد ولی در نهایت این پرسپولیس بود که با دو گل، حریفش را شکست داد. مطمئناً در ادامه، بازی‌های پرسپولیس در آسیا و ایران سخت‌تر می‌شود ولی ما هم آماده این چالش‌های دشوار هستیم، چون می‌خواهیم در هر دیدار برنده باشیم و در هر تورنمنتی، به قهرمانی و موفقیت برسیم.»