کامیابی نیا: کسانی پرچم ژاپن به ورزشگاه آوردند که تیم‌شان خواب آسیا را هم نمی‌بیند

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: میدانیم گرشاسبی زحماتی زیادی میکشد اما انتظار داریم باشگاه شرایط بازیکنان را بیشتر درک کند چرا که بازیکنان از جان مایه میگذارند تا پرسپولیس موفق شود ......

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌دانیم گرشاسبی زحماتی زیادی می‌کشد اما انتظار داریم باشگاه شرایط بازیکنان را بیشتر درک کند چرا که بازیکنان از جان مایه می‌گذارند تا پرسپولیس موفق شود.

 

به گزارش مدال، کمال کامیابی‌نیا در خصوص آخرین وضعیت مصدومیتش، تمرین نکردن تمرین بازیکنان پرسپولیس و آوردن پرچم ژاپن به ورزشگاه آزادی از سوی هواداران تراکتورسازی صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

روز گذشته دچار مصدومیت شدی و حتی کارت به بیمارستان کشید. آخرین وضعیت کتف آسیب دیده‌ات چطور است؟

خدا را شکر وضعیت خوبی دارم چرا که همان شب گذشته در بیمارستان کتفم را جا انداختند و دستم به حالت سابق برگشته است. البته امروز با پزشک جراحم جلسه دارم و باید با او مشورت کنم تا ببینم نظرش در خصوص وضعیت دست من چیست. اما طبق آخرین صحبت‌هایی که انجام شده نیازی به جراحی برای کتفم احساس نمی‌شود اما باید عضله‌هایم را تقویت کنم اما به دلیل فشردگی بازی‌ها و سنگینی رقابت‌ها دیگر جایی برای من نمانده که بخواهم این کار را انجام دهم. دیروز هم خیلی بد به زمین خوردم و پایم پیچید و روی کتفم به زمین خوردم که این موضوع باعث شد تا باز هم مصدوم شوم.

از چه زمانی تمریناتت را با پرسپولیس آغاز می‌کنی؟

خوشبختانه مشکل خاصی ندارم و فردا با تیم پرسپولیس تمرین می‌کنم. اما باید روی دستم کار کنم تا شرایطم بهتر شود.

این فشردگی بازی‌ها حسابی به تیم پرسپولیس فشار آورده است و یک لشکر مصدوم در تیم باقی مانده.

بازی‌ها واقعا فشرده است و نمی‌دانم چرا چنین برنامه‌ریزی برای ما انجام دادند. با همین شرایط ما توانستیم خودمان را به فینال آسیا برسانیم ومطمئنا با این نوع برنامه‌ریزی که در فوتبال می‌شود هیچ تیم ایرانی دیگر نمی‌تواند به فینال آسیا برسد. برخی‌ها متاسفانه فکر می‌کنند رفتن به فینال آسیا الکی و کار راحتی است.

فارس: امروز هم در اعتراض به برخی مسائل تمرین نکردید.

ما اگر اعتراضی هم می‌‌کنیم فقط به خاطر هواداران است چرا که نمی‌خواهیم آنها ضرر کنند. وقتی برنامه بازی‌های ما فشرده است این مسئله باعث ضرر تیم پرسپولیس می‌شود و اگر ما ضرر کنیم هواداران ناراحت می‌شوند و ما اگر حرفی می‌زنیم فقط به خاطر هواداران است.

به نظرت در این شرایط باید چه کرد؟

شما لیگ کشور قطر را ببینید که بازی‌های السد را برای لیگ قهرمانان آسیا چند روز تعطیل کردند تا آنها با استراحت کامل به مصاف ما بیایند اما فشار بازی‌های ما آنقدر زیاد بود که پشت سر هم مصدوم می‌دهیم. بلافاصله بعد از فینال آسیا برای ما بازی با پیکان را گذاشتند و بعد از آن با تراکتورسازی بازی کردیم که دیدیم چند مصدوم روی دست تیم ماند. برای بازی پنجشنبه من محروم هستم و الان سیامک نعمتی و شایان مصلح هم مصدوم هستند و همین مسائل باعث می‌شود به تیم فشار بیاید و آسیب ببینیم که در این صورت هواداران بیشتر از همه ضرر می‌کنند چون حیف است تیمی با این پتانسیل بخواهد ضرر کند.

در این بین اعتراضاتی هم به برخی مسائل مادی شده است.

ما می‌دانیم که آقای گرشاسبی زحمت زیادی می‌کشد اما بازیکنان پرسپولیس هم کاری کردند کارستان و تلاش زیادی انجام دادند تا به این جا رسیدیم. بازیکنان خانواده دارند و زندگی‌شان از این راه می‌گذرد و به هر حال باشگاه هم باید بازیکنان را تامین کند. ما همگی از همه چیزمان گذشتیم و سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنیم و چیز اضافه‌ای نمی‌خواهیم. ما تنها خواستار معوقات‌مان هستیم. هر چند می‌دانیم آقای گرشاسبی هم زحمت زیادی می‌کشد اما ما هم توقع داریم که با بازیکنان جلسه‌ای بگذارند و مشکلات ما را بشنوند. با همه مشکلاتی که وجود دارد بازیکنان پرسپولیس کم نگذاشتند و با همه وجود کار می‌کنند.

 

با این شرایط برای بازی با ماشین‌سازی آماده می‌شوید؟

ما سه روز دیگر بازی داریم و از فردا تمرینات‌مان را آغاز می‌کنیم تا از نظر بدنی عقب نیوفتیم. امروز هم پس از مشورتی که با بازیکنان انجام شد و با صلاحدید آقای برانکو مسائل را حل و فصل می‌کنیم. بازیکنان مشکلات‌شان را به سیدجلال حسینی می‌گویند و او کاپیتان و بزرگتر ما است و صحبت‌های بازیکنان با او انجام می‌شود. ما می‌دانیم که گرشاسبی هم زحمت می‌کشد اما انتظار داریم هوای بچه‌ها را بیشتر داشته باشد. با همه این سختی‌هایی که داریم اما باز هم شاهدیم که برخی هواداران و تماشاگران تیم‌های دیگر کارهای عجیبی انجام می‌دهند.

منظور از باز شدن پرچم ژاپن روی سکوی ورزشگاه است؟

واقعا نمی‌دانم در مورد یکسری افراد چه بگویم. تماشاگران دیروز با خود پرچم ژاپن به ورزشگاه آوردند که تیم‌شان حتی خواب رفتن به آسیا را نمی‌بیند. متاسفانه به جای اینکه به مشکلات ریشه‌ای رسیدگی شود برخی هواداران دنبال کارهای حاشیه‌ای هستند. بعدا می‌فهمند که پرسپولیس چه کار بزرگی انجام داده اما این را قابل توجه افراد حاشیه‌ساز می‌دانم که کسانی که با خود پرچم ژاپن به ورزشگاه آورده‌اند در خواب هم نمی‌دیدند که تیم‌شان به یک چهارم نهایی آسیا برود.

تگ ها


پرسپولیس فوتبال