کامیابی‌نیا 80 درصد تمرینات را انجام می‌دهد

فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کامیابی نیا بخش اعظم تمرینات آماده سازی و تا 80 درصد موارد را انجام می دهد و هر روز شاهد افزایش شعاع حرکتی دست او هستیم ......

فیزیوتراپیست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کامیابی نیا بخش اعظم تمرینات آماده سازی و تا 80 درصد موارد را انجام می دهد و هر روز شاهد افزایش شعاع حرکتی دست او هستیم.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: میثم علیپور در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: روند بهبودی و پیشرفت کمال کامیابی نیا بسیار خوب جلو می رود و برنامه های تمرین و درمان با صلاحدید پزشک متخصص دنبال می شود.

وی ادامه داد: این بازیکن در حال حاضر بخش اعظم تمرینات آماده سازی را که شامل 80 درصد موارد می شود به خوبی و بدون مشکل انجام می دهد. کارهای استقامتی و هوازی را به خوبی دنبال می کند و فقط بعضی تمرینات مثل وزنه زدن ها که کتف را درگیر می کند انجام نمی شود. شعاع حرکتی دست او نیز هر روز افزایش می یابد.

عضو گروه پزشکی پرسپولیس خاطر نشان کرد: کمال در اکثر تمرینات از یک ساپورت برای مهار حرکت دست و شانه استفاده می کند و تنها در بعضی تمرینات درگیرانه مثل بازی فوتبال از دو ساپورت بهره می برد.

علیپور درباره وضعیت محمد انصاری هم اضافه کرد: او در تمرین قبلی با کشیدگی درجه دو از ناحیه مچ پا روبرو شد. ام آر آی هم انجام شد و خوشبختانه آسیب دیدگی تحت کنترل است. او امروز را هم به سرد کردن مچ پا ادامه می دهد و از فردا یکشنبه برنامه فیزیوتراپی را آغاز می کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال