کاناوارو: روزی سرمربی رئال خواهم شد!

فابیو کاناوارو برنده توپ طلای سال ۲۰۰۶ امیدوار است روزی بتواند سرمربی رئال مادرید شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فابیو کاناوارو اسطوره فوتبال ایتالیا که سابقه سه فصل بازی برای رئال را هم دارد، سال ۲۰۰۶ فاتح توپ طلای اروپا شد. او مدتی است که وارد دنیای مربیگری شده و در حال حاضر هدایت گوانگژو چین را برعهده دارد و این تیم را اخیرا به عنوان قهرمانی سپرلیگ چین رساند.

کاناوارو امیدوار است بتواند به اروپا برگردد و در آنجا کار مربیگری را ادامه دهد. ستاره ایتالیایی شب گذشته در لایو اینستاگرامی با ایکر کاسیاس، ادعای جالبی را مطرح کرد.

او به اسطوره باشگاه رئال مادرید که اخیرا برای پست رسیاست فدراسیون فوتبال اسپانیا اقدام کرده، گفت:« تو رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا خواهی شد و من هم سرمربی رئال. اینجا در چین روزهای خوبی را به عنوان مربی پشت سر می گذارم و بر تجربیاتم اضافه شده است. اینجا به خاطر دوران فوتبالم از من توقعات زیادی دارند و باید بگویم که حالا اعتماد به نفس بیشتری هم دارم. آماده ام که به اروپا برگردم. البته باید ببینیم چه خواهد شد؛ چرا که در چین از کار با من راضی هستند و تمایلی برای جدایی ام ندارند.»

کاسیاس هم در پاسخ گفت:« ایده های جدیدی دارم ولی به صرف نام و اعتبار، نمی توان رئیس فدراسیون فوتبال شد. کار دشواری در پیش دارم و باید به دنبال جمع کردن آرا باشم.»

کاناواور در پایان صحبت هایش به کاسیاس گفت که تو بهترین دروازه بانی هستی که در عمرم دیده ام و ایکر هم پاسخ داد: اینقدر دروغگو نباش؛ چون قبلا گفته بودی بوفون بهترین دروازه بان تاریخ است(با خنده).

 

بیشتر بخوانید:
دی‌بروین: سرعت پیشرفت جیدون سانچو معجزه‌آسا بوده
زلاتان: هنوز درباره آینده‌ام تصمیم نگرفته‌ام
گریزمان در دعوای بنزما- ژیرو طرف ژیرو را گرفت 

تگ ها


فابیو کاناوارو گوانگژو اورگرانده چین تیم ملی اسپانیا ایکر کاسیاس فوتبال جهان جان لوئیجی بوفون یوونتوس رئال مادرید فوتبال