کاناوارو: مسی لایق دریافت جایزه توپ طلاست

فابیو کاناوارو، ستاره سابق فوتبال ایتالیا لیونل مسی را لایق دریافت جایزه توپ طلا در سال ۲۰۲۱ معرفی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فردی خوب در ترکیب بارسلونا و البته فتح کوپا آمه ریکا با لباس تیم ملی آرژانتین باعث شده یک بار دیگر لیونل مسی شانس اول دریافت جایزه توپ طلا در سال جاری لقب بگیرد. فابیو کاناوارو که خود در سال ۲۰۰۶ برنده این جایزه شده، در مورد شانس اول توپ طلا و البته قهرمانی تیم ملی ایتالیا در رقابت های یورو ۲۰۲۰ صحبت کرده است.

فابیو کاناوارو گفت: "جیجی دوناروما قهرمان واقعی این تیم آتزوری است. من تعجب می کنم که قبل از یورو برخی فکر می کردند او یک دروازه بان متوسط ​​است. هیچ فاکتور متوسطی در دوناروما وجود ندارد و فقط به آرامشی که در او سن ۲۲ سالگی دارد نگاه کنید.

دوناروما بهترین دروازه بان دنیای فوتبال طی ۱۰ الی ۱۵ سال آینده خواهد بود. من خوشحالم که جورجیو کیه لینی جام را بالای سر برد. او در جریان فینال جام جهانی ۲۰۰۶ روی سکوها بود و من کنار او بازی کرده ام واقعا به جورجیو کیه لینی احترام می گذارم.

مقایسه انریکو و فدریکو کیه زا؟ آنها بسیار شبیه یکدیگر هستند، اما فدریکو تبدیل به بازیکن بهتری خواهد شد. وقتی تیم فدریکو در شرایط سختی قرار می گیرد، او هراسی از درگیر شدن با حریف ندارد و به نظر من این یکی از معدود نقایص پدرش بود.

برنده توپ طلای سال ۲۰۲۱؟ از نظر من لیونل مسی باید این جایزه را دریافت بکند. او شماره یک مطلق است و قهرمان رقابت های تماشایی کوپا آمه ریکا بود."

تگ ها


لیونل مسی تیم ملی آرژانتین فابیو کاناوارو چین گوانگژو اورگرانده آرژانتین