کاناوارو و ناامیدی از آغاز زود مسابقات فوتبال در اروپا

فابیو کاناوارو، سرمربی ایتالیایی تیم گوانگژو چین معتقد است که رقابت های فوتبال در اروپا به این زودی از سر گرفته نخواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش 3، رقابت های باشگاهی در سراسر اروپا به دلیل اپیدمی ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است. با این وجود به نظر می رسد که وضعیت ایتالیا و اسپانیا نسبت به سایر کشورهای قاره سبز در رابطه با شروع به ویروس کرونا وخیم تر باشد.

وضعیت نه چندان خوب اسپانیا و ایتالیا باعث شده فابیو کاناوارو اعتقاد داشته باشد که به این زودی‌ها مسابقات سری آ، لالیگا و به طور کلی اروپا از سر گرفته نخواهد شد. او در این باره گفت: " مشخص نیست که در کم تر از یک ماه چه اتفاقی در جهان در حال رخ دادن است. من فکر می‌کنم که مدت طولانی طول خواهد کشید تا این ویروس در ایتالیا و اسپانیا از بین برود. فکر می کنم که بازگشت فوتبال اروپا قبل از پایان فصل امری دشوار خواهد بود."

فابیو کاناوارو درباره وضعیت چین و مشخصا گوانگژو نیز گفت: " ویروس در گوانژو تحت کنترل قرار گرفته و زندگی در حال بازگشت به شرایط عادی است. محدودیت وجود ندارد و تنها ۱۴ روز در خانه ماندیم. ماندن در خانه امری ضروری است چرا که این گونه ما برای آلوده شدن افراد بیشتر، به ویروس اجازه نخواهیم داد."

بیشتر بخوانید:
بوفون و یک تصمیم مهم؛ خداحافظی به تاخیر افتاد؟
مورینیو در تابستان قاتل خودش را می خواهد!
مدافع اینتر جانشین سرخیو راموس می شود؟

تگ ها


فابیو کاناوارو گوانگژو اورگرانده چین ویروس کرونا فوتبال جهان کرونا فوتبال