کانته: هرجا سرمربی بگوید بازی می‌کنم/ به شکست عادت نداریم

هافبک فرانسوی تیم چلسی می‌گوید حاضر است در هر پستی برای ساری بازی کند....

مائوریتسیو ساری این فصل به انگولو کانته وظایف هجومی بیشتری داده و جورجینیو را به عنوان هافبک دفاعی مرکزی قرار داده اما برخی اوقات کانته در پست هافبک وسط و دقیقا در پست جورجینیو بازی می‌کند.
کانته می‌گوید: ممکن است بعضی اوقات جای جورجینیو بازی کنم و این بستگی به نظر سرمربی دارد. مشکلی نیست و این پست را دوست دارم. ترجیحم؟ بستگی به بازی دارد. من به نظر مربی احترام می‌گذارم. پستم مانند زمانی‌است که در تیم ملی بازی می‌کنم و به شرکت در کارهای هجومی علاقه زیادی دارم.
در بازی منچستر مقابل چلسی و با توجه به شکست ۲-۰ آبی‌های لندن، آن‌ها به شدت با انتقاد هواداران مواجه شدند. طرفداران چلسی جورجینیو را هم هو کردند. کانته در این خصوص می‌گوید: جورجینیو تازه این فصل آمده و به خوبی انجام وظیفه می‌کند. او فلسفه مربی را به خوبی می‌داند و برای باشگاه بازیکن مهمی‌ است. تیم ما در حال حاضر خوبی بازی می‌کند اما در حال گذران شرایط بدی هستیم. می‌توانیم بفهمیم چه لحظات ناامیدکننده‌ی داشتیم. تمام هدف ما این است که در ادامه فصل کنار هم باشیم.
چلسی یکشنبه شب در چهارچوب جام اتحادیه به مصاف منچسترستی می‌رود که در آخرین رویارویی‌شان ۶ گل از این تیم دریافت کرد. کانته می‌گوید: آن‌ها تیم خوبی هستند. ما سه بار با آن‌ها تا اینجا فصل بازی کرده‌ایم. به نظرم می‌توانیم منچسترسیتی را شکست دهیم. آن‌ها شکست ناپذیر نیستند. با امید زیادی به بازی می‌رویم. با توجه به آخرین نتیجه‌مان مقابل آن‌ها سخت است این بار هم شکست را بپذیریم.
کانته درباره لیگ اروپا گفت: برد مقابل مالمو به ما اعتماد به نفس خوبی داد و حالا می‌توانیم به ادامه راه و رسیدن به فینال امیدوار باشیم. زمانی که شما در چلسی هستید نمی‌‌توانید شکست را بپذیرید و به باختن عادت ندارید.

 

تگ ها


انگولو کانته چلسی منچستر سیتی لیگ برتر جام اتحادیه فوتبال