کاندیدهای رقابت با مسی در لالیگا

با رفتن رونالدو از لالیگا آیا گرت بیل و گریژمان می توانند مسی را دچار چالش کنند؟ به گزارش مدال، با فروش رونالدو به یوونتوس، یکی از بزرگترین رق ......

با رفتن رونالدو از لالیگا آیا گرت بیل و گریژمان می توانند مسی را دچار چالش کنند؟

به گزارش مدال، با فروش رونالدو به یوونتوس، یکی از بزرگترین رقابت های تاریخ بین این دو نفر در لالیگا به اتمام رسید. مسی و رونالدو بدون شک با رقابت خود کلاس کاری بسیاری به فوتبال اروپا و لالیگا اضافه کردند و حال باید دید آیا شخصی می تواند جا پای برونالدو بگزارد و طرفداران فوتبال بازهم رقابت جذابی را شاهد باشند یا خیر.

برای مادریدی ها گرت بیل به نظر جانشین مناسبی برای رونالدو است و در دیگر تیم مادریدی، اتلتیکو، گریژمان نقشی اساسی و کلیدی دارد. بیل در 126 بازی خود در رئال 70 گل زده و گریژمان هم در 143 بازی برای اتلتیکو 79 بار تور دروازه حریفان را به لرزه دراورده است. هر کدام به ترتیب 339 و 272 بار به سمت دروازه حریفان ضربه زده اند.

در خصوص تاثیر گذاری این دو بازیکن باید اشاره داشت اتلتیکو در حضور گریژمان 19 و رئال مادرید به همراه بیل 14 بار برنده بازی های خود شده اند.البته بیل موفق شد به همراه تیم خود لیگ قهرمانان را بالا سر ببرد و گریژمان هم با اتلتیکو قهرمان جام یوفا شد.

اگرچه رقابت با مسی شامل نزدیک شدن به رکورد 383 گل و  149 پاس گل او در 418 بار حضور وی در لالیگاست اما باید دید کدام یک می توانند رقیب خوبی برای فوق ستاره آرژانتینی بارسا باشند.

تگ ها


لیونل مسی بارسلونا لالیگا فوتبال