کاندید برترین هیئت فوتبال؛ پاداش آبروریزی خوزستان در فینال جام حذفی

در انتخاب برترین هیئت فوتبال در کمال تعجب هیئت‌ استان خوزستان یکی از سه کاندیدای نهایی در این بخش بود، استانی که فصل گذشته با 4 نماینده در لیگ برتر، سال شلوغ، پرکار و البته پرحاشیه‌ای را سپری کرد...

به گزارش خبرنگار مدال، برای اینکه ثابت شود این استان به هیچ وجه صلاحیت قرار گرفتن بین سه هیئت برتر سال را نداشته، تنها نگاه به اتفاقات تلخ دیدار فینال جام حذفی کافی خواهد بود، دیداری که دقیقاً مانند همین مراسم برترین‌ها با تأخیر طولانی‌مدت آغاز شد. برای این دیدار که پرسپولیس و داماش گیلانیان دو طرف مسابقه بودند، مدیریت درستی صورت نگرفت و کل فضای ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به‌خلاف قانون به هواداران تیم تهرانی تعلق گرفت و گیلانی‌ها هیچ سهمی از سکو‌ها نداشتند، همین موضوع کافی بود تا منجر به تأخیر 140دقیقه‌ای و دو بار گرم کردن بازیکنان شود و یک آبروریزی بین‌المللی در اهواز رقم بخورد، علاوه بر این در طول بازی روی سکو‌ها اتفاقاتی افتاد که منجر به وارد شدن خسارت میلیاردی به ورزشگاه فولاد خوزستان شد.
به‌طور مثال دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان که به درگیری بین هواداران و زخمی شدن تعداد زیادی از آنها ختم شد یا در مورد دیگر اتفاقات دیدار نفت مسجدسلیمان و سپیدرود بود که شاهد باران سنگ و بطری آب از آسمان و کلی اتفاق دیگر بودیم.
انتخاب‌ برترین‌های بخش‌های دیگر با نظر کارشناسان، مربیان و اهالی رسانه انتخاب شده بود اما این بخش (انتخاب برترین هیئت فوتبال) در لیست نظرخواهی وجود نداشت و مشخص نیست چه‌کسانی و با در نظر گرفتن چه ِالمان‌هایی این انتخاب‌ها را داشته‌اند. البته کنار نام خوزستان, نام هیئت فوتبال استان تهران نیز بین سه کاندیدای برتر دیده شد که با توجه به اتفاقاتی که در تهران نیز رخ داده جای کمی تأمل دارد.

بیشتر بخوانید:

حرکاتی که از کالدرون سر زد و بازیکنان پرسپولیس را متعجب کرد+ عکس

تگ ها


فولاد خوزستان مراسم برترین‌های فوتبال مراسم برترین های لیگ برتر لیگ برتر فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال