کانر هم حریف حبیب نشد/ سلطه مک‌گرگور با سابمیشن به پایان رسید

حبیب نورماگومدوف موفق شد در راند چهارم کانر مک گرگور را با اجرای سابمیشن شکست دهد ......

حبیب نورماگومدوف موفق شد در راند چهارم کانر مک گرگور را با اجرای سابمیشن شکست دهد. به این ترتیب دوره قهرمانی کانر مک گرگور به پایان رسید و مبارز مسلمان روسی توانست 27 مین برد متوالی خود را بدست آورد.

انتهای مبارزه بسیار جنجالی از آب درآمد و حبیب پس از برد از هشت ضلعی بیرون رفت و با تمرین‌دهندگان کانر درگیر شد که با پاسخ تیم کانر مک گرگور روبرو شد. پلیس وارد صحنه شد و این پایانی سرد بر مبارزه داغ کانر و حبیب بود.

دو مبارز با دخالت پلیس و نیروهای امنیتی از سالن خارج شدند. حبیب به دلیل شروع جنجال های آخر بازی فعلا محروم شده و نمی تواند چک دستمزد خود را بگیرد، اما در هر صورت کمربند قهرمانی از او گرفته نخواهد شد. هر چند که جنجال پایان مبارزه باعث شد حتی مراسم اهدای کمربند هم برگزار نشود. 

هواداران حبیب معتقدند یو اف سی به نفع کانر مک گرگور تصمیم گرفته و او را پیش از این به خاطر اتهامات غیر اخلاقی به حبیب و پدرش، تروریست خواندن آن‌ها و حمله به اتوبوس تیم حبیب می بایست با برخوردی جدی روبرو می‌شده است. هواداران کانر هم می‌گویند که او با افتخار شکست خورده و حبیب با توجه به اتفاقات بعد بازی شایسته برد نبوده.

حال باید دید آیا محرومیتی در انتظار حبیب است؟ مراسم اهدای کمربند برگزار خواهد شد؟ آیا شاهد جدالی دوباره بین این دو خواهیم بود؟

جریان بازی

مبارزه کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف که به مبارزه قرن در یو اف سی معروف است از ساعت 8 صبح به وقت ایران در سالن تی موبایل آرنا آغاز شد.

راند اول: حبیب 10 - کانر 9

دو مبارز برتر جهان در هنرهای رزمی ترکیبی مبارزه را محتاطانه آغاز کردند. پس از یک درگیری بروی زمین رفتند و مدتی طولانی حبیب سعی می‌کرد که بر کانر فنی اجرا کند.  تماشاچیان با سوت خود از داور مبارزه می‌خواستند مبارزه را به حالت ایستاده برگرداند اما هرب دین اجازه داد مبارزه روی زمین ادامه یابد. در نهایت 80 درصد راند اول روی زمین و بدون حرکت خاصی از دو مبارز دنبال شد و در آخر حبیب به دلیل مهاجم بودنش در زمین 10-9 برنده این راند شد.

راند دوم: حبیب 10- کانر 8

راند دوم به طور کامل با حملات حبیب ادامه یافت و در نهایت با برتری مبارز روس پایان یافت.

راند سوم: حبیب 8 - کانر 10

کانر در راند سوم به خود آمد و حملات شدیدی برابر حبیب داشت و در نهایت با برتری کانر به راند چهارم کشید.

راند چهارم: برد حبیب با سابمیشن

حبیب در همان ابتدای راند توانست کانر را به زمین ببرد. جایی که تخصص او بود. مبارز روس که پیش از این 8 برد را با سابمیشن بدست اورده بود کانر مک ‌گرگور افسانه‌ای را هم با این فن مغلوب کرد و کمربند قهرمانی را بدست آورد.

تگ ها


رزمی مبارزه مک‌گرگور حبیب هنرهای رزمی ترکیبی