کانسلو: رونالدو در هر تیمی تفاوت ها را رقم می زند

ژائو کانسلو ستاره تیم فوتبال یوونتوس رونالدو را بهترین و خاص ترین بازیکن در سراسر دنیا می داند ......

ژائو کانسلو ستاره تیم فوتبال یوونتوس رونالدو را بهترین و خاص ترین بازیکن در سراسر دنیا می داند.

به گزارش مدال، ژائو کانسلو مدافع تیم فوتبال یوونتوس همانند کریستیانو رونالدو  در تابستان گذشته به جمع بیانکونری پیوست. او در  تمجید از همبازی خود به تلویزیون ایتالیا گفت:

 

"هر روز  به همراه کریستیانو رونالدو تمرین می کنم. او تاکنون 5 بار برنده جایزه توپ طلا شده است. اگر او امسال آن را نبرد باورنکردنی خواهد بود. او از تمام آن ها بهتر است و فصل گذشته از هر بازیکن دیگری تعیین کننده تر  عمل کرد.  توپ طلا تنها با توجه به جام جهانی انتخاب نمی شود زیرا  این تورنمنت تنها می تواند با کشورهای قدرتمند و مشخصی فتح شود. اگر شما در فرانسه برزیل و یا آلمان متولد شوید کاملا واضح است که دیر یا زود در آن پیروز خواهید شد. پرتغالی که در مسابقات یورو قهرمان شد را ببینید که چه دستاورد بزرگ و نادری برای آن ها بود.

رونالدو وقتی در یک تیم بازی می کند آن تیم تبدیل به بهترین می شود.  ال کلاسیکوی اخیر این را اثبات کرد. بارسلونا بدون مسی 5-1 پیروز شد و رئال مادرید بدون رونالدو 5-1 شکست خورد. این همان تفاوت ها است. من از بازیکنی صحبت می کنم که به هر تیمی می رود در آن جا تفاوت ها را رقم می زند، زیرا او با تمام بازیکنان دنیا تفاوت دارد. وقتی که او به یوونتوس آمد نه تنها سطح ترکیبی  تیم را بالا برد، بلکه سطح فردی تمام هم تیمی ها را هم ارتقا داد.

یوونتوس همراه باشگاه بزرگی بوده است اما اکنون با حضور رونالدو تبدیل به تیمی شده است که همه از آن به عنوان مدعی اصلی فتح لیگ قهرمانان اروپا نام می برند. رونالدو برای پیروزی زاده شده است  و همینطور برای کمک کردن به هم تیمی های خودش برای رسیدن به برد."

تگ ها


فوتبال