کان: بهترین جشن خداحافظی را برای فلیک برگزار می‌کنیم

اولیور کان می گوید که بایرن یک مهمانی خداحافظی برای هانسی فلیک، سرمربی فعلی این تیم که در پایان فصل از باواریایی ها جدا خواهد شد، ترتیب داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هانسی فلیک در هفته های آینده با بایرن مونیخ وداع خواهد کرد و یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان آلمانی که در این فصل هدایت لایپزیش را بر عهده داشت جایگزین او خواهد شد.

فلیک در پی اختلاف نظرهای گسترده ای که با صالح‌حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن، مخصوصا در بحث نقل و انتقالات داشت، تصمیم به جدایی از این تیم گرفت.

اولیور کان، اسطوره بایرن مونیخ و نایب رییس آینده این باشگاه، می گوید که بایرن در حال برنامه ریزی یک مهمانی خداحافظی برای هانسی فلیک است.

کان گفت: "ما برنامه‌های‌مان را ریخته ایم و خواهیم دید که چگونه می توانیم بهترین خداحافظی ممکن را با هانسی داشته باشیم. البته با رعایت قوانین فعلی مربوط به کرونا."

جشن قهرمانی در مارین‌پلاتز؟

کان: "ما تابع تصمیمات هستیم. این سازگاری مداوم با وضعیت فعلی است اما نباید زیاد به آن خوشبین باشیم."

لواندوفسکی و رکورد گرد مولر

کان: "با توجه به شناختی که از رابرت دارم، او نخواهد گذاشت که این رکورد از دستانش سر بخورد. او اکنون نباید زیاد خودش را تحت فشار بگذارد اما او خودش را خوب می شناسد و تجربه زیادی دارد.

چهل گل در یک فصل... هیچکس فکر نمی کرد که کسی بتواند روزی به این رکورد برسد یا آن را بشکند. اگر رابرت بتواند این کار را بکند، این تبدیل به یک رکورد فوق العاده دیگر برای او می شود."

قهرمانی در بوندسلیگا

کان: "همیشه از من می پرسند که آیا به این عادت کرده‌اید؟ نه! هرگز به این عادت نمی کنید و برای شما عادی نمی شود. من خودم اغلب این را تجربه کرده ام و می دانم که چه احساس راضی کننده ای است وقتی بیشترین نتیجه را از ۳۴ بازی می گیری و در صدر به کار خود پایان می دهی. هیچ چیز مثل بردن قهرمانی در لیگ نیست."

با توجه به مشکلاتی که باعث جدایی فلیک از بایرن شد، اکنون سوال اصلی این است که آیا ناگلزمان قادر خواهد بود در نبرد بر سر تصمیم گیری، کفه ترازو را در این باشگاه به سمت خود پایین ببرد؟

کان در پاسخ به این سوال که ناگلزمان چقدر در بایرن قدرت خواهد داشت و چقدر می تواند در برنامه ریزی برای تیم و نقل و انتقالات دخیل باشد، گفت: "این تصمیمات همیشه بر مبنای گفتگو و ارتباط متقابل گرفته شده است.در پایان باشگاه تصمیم گیرنده است اما همیشه مکالمه وجود دارد. یک سرمربی همیشه بهترین بازیکنان را می خوهد، مدیر ورزشی اما باید چیزهای دیگری را نیز در نظر بگیرد."

به نظر می رسد که حتی با حضور ناگلزمان نیز اوضاع در بایرن تغییری نکند..

بیشتر بخوانید:

فصل برای هافبک آلمانی بایرن مونیخ به پایان رسید

بازنشستگی؟ پاهایم در این مورد تصمیم می‌گیرند

 

 

تگ ها


روبرت لواندوفسکی اولیور کان هانس فلیک بایرن مونیخ یولیان ناگلزمان آر بی لایپزیش فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال