کاهش امید پوگبا برای ترک منچستریونایتد

با توجه به عدم دریافت پیشنهاد برای پل پوگبا و فرصت کمتر از یک ماه تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات، امیدهای هافبک فرانسوی برای ترک منچستریونایتد کاهش یافته است....

با توجه به عدم دریافت پیشنهاد برای پل پوگبا و فرصت کمتر از یک ماه تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات، امیدهای هافبک فرانسوی برای ترک منچستریونایتد کاهش یافته است.

به گزارش مدال؛ بحث‌های پیرامون انتقال «پل پوگبا» به رئال مادرید و یا یوونتوس، یکی از بحث‌های داغ هفته‌های اخیر بوده، اما نکته مهم اینجاست که نه رئال و نه یووه تا این لحظه گامی عملی و محکم در راستای نهایی کردن این انتقال برنداشته‌اند.

این در حالی‌ست که آخرین روز پنجره نقل‌و‌انتقالات تابستانی در انگلیس هشتم آگوست است و همین مسئله به نظر در راه این انتقال مشکل‌ساز خواهد شد. «اوله‌گونار سولشائر» حالا «آندر هررا» یکی از هافبک‌های فصل گذشته خود را از دست داده و در صورت جدایی پوگبا، پیدا کردن دو جانشین در خط هافبک در مدت حدود سه هفته ماموریتی غیرممکن به نظر می‌رسد.

رئال مادرید به جذب پوگبا علاقمند است اما پیشنهاد آنها با درخواست یونایتدی‌ها تفاوت فاحشی دارد؛ کهکشانی‌ها برای جذب او مبلغی بین 100 تا 120 میلیون پوند را ارائه داده‌اند اما شیاطین سرخ به مبلغی کمتر از 170 میلیون پوند راضی نخواهند شد. ضمن اینکه پیشنهاد یوونتوس نیز بالاتر از رقم پیشنهادی رئال نبوده و خبرهایی مبنی بر انصراف بانوی پیر از جذب ستاره فرانسوی به گوش می‌رسد.

از طرف دیگر «پل پوگبا» و مدیربرنامه‌هایش یعنی «مینو رایولا» تایید کرده‌اند که هافبک فرانسوی خواهان جدایی است و در صورت ناکامی در خروج از اولدترافورد، سولشائر قطعاً با این چالش مواجه خواهد شد که این امر روی نظم رختکن تاثیر نگذارد.

بیشتر بخوانید:

انصراف یوونتوس از رقابت بر سر خرید پل پوگبا

تگ ها


پل_پوگبا پوگبا رئال مادرید اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات