کاوانی: با نیمار مشکلی ندارم، خوشحالی پس از گلزنی طبیعی است

بازیکن کلیدی تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه پس از درخشش در بازی شب گذشته گفت: با نیمار مشکلی ندارم، خوشحالی پس از گلزنی طبیعی است ......

بازیکن کلیدی تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه پس از درخشش در بازی شب گذشته گفت: با نیمار مشکلی ندارم، خوشحالی پس از گلزنی طبیعی است.

ادینسون کاوانی بازیکن کلیدی و تاثیرگذار تیم فوتبال باشگاه پاری سن ژرمن در بازی شب گذشته تیمش برابر نیس 2 گل از 3 گل پیروزی بخش تیمش را در دقایق 3 و 31 به ثمر رساند و غیبت نیمار به علت محرومیت از یک بازی رسمی باعث شد بسیاری از رسانه ها از قدرت کاوانی و تاثیر ناچیز نیمار بنویسند.

کاوانی در این خصوص گفت: پاریس بدون نیمار به پیروزی رسید اما این علتی بر نتوانی و یا بی اهمیتی حضور نیمارنیست، ممکن است من در یک بازی غایب باشم و تیم به یک پیروزی قاطعانه دست پیدا کند. این استدلال ها از سوی خبرنگاران و کارشناسان فرانسوی بعدی و بسیار عجیب است.

کاوانی درخصوص شایعه درگیری خود با نیمار نیز گفت: در سطح روزنامه ها من و نیمار هفته ای دو یا سه بار با یکدیگر درگیری شدید فیزیکی و لفظی داریم اما همه این ها کذب محض است. ما دوستان خوبی هستیم و مشکلی با هم نداریم. با نیمار مشکلی ندارم، خوشحالی پس از گلزنی طبیعی است و نوع شادی من پیغامی برای نیمار نیست.

تگ ها


اخبار روز فوتبال