کاوانی: با نیمار و ام باپه بهتر از این هم می شویم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، هفته پنجم رقابت های لیگ فرانسه با انجام دو دیدار آغاز شد ......

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، هفته پنجم رقابت های لیگ فرانسه با انجام دو دیدار آغاز شد. تیم فوتبال پاری سن ژرمن در شبی که هر سه بازیکن خط حمله این تیم گلزنی کردند، توانست یک پیروزی پرگل دیگر را به دست آورد.  

پاری سن ژرمن در نقل و انتقالات تابستانی خریدهای بزرگی داشت و نیمار را با ۲۲۲ میلیون یورو به خدمت گرفت. خرج های کلان این تیم پاریسی به همینجا ختم نشد و آنها توانستند کیلیان ام باپه را نیز به خدمت بگیرند.

 ادینسون کاوانی که در بازی برابر متز توانست دو گل برای تیمش به ثمر برساند درباره حضور در این تیم گفت:  من فکر می کنم امشب در تمام نقاط زمین بهتر از حریف عمل کردیم و توانستیم فوتبال خوبی بازی کنیم. تیم خیلی خوبی شدیم و بهتر از این هم خواهیم شد. با وجود انکه خیلی از بازیکنان تیم ما از سفرهای ملی برگشته بودند و خسته بودند، فوتبالی بهتر از حریف بازی کردیم و آنطور که شایسته بود ۳ امتیاز را کسب کردیم. من همیشه دوست دارم برای تیمم به میدان بروم که خوشبختانه مربی من را برای این دیدار انتخاب کرد و من هم وظیفه ام را انجام دادم.

او در پایان صحبت های خود گفت: حضور نیمار و  ام باپه در تیم ما خیلی خوب و موثر بوده است. آنها هر دو بازیکنان خوبی هستند و شناخت خوبی از هم پیدا کردیم و من امیدوارم در بازیهای بعدی تا پایان فصل همین همکاری بین ما شکل بگیرد و بتوانیم به موفقیت های زیادی برسیم.

 

تگ ها


اخبار روز ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن فوتبال