کاوانی: دیگر مشکلی با نیمار ندارم

مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن تاکید کرد که اختلاف او با نیمار حل شده است و دیگر مشکلی با این بازیکن برزیلی ندارد ......

مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن تاکید کرد که اختلاف او با نیمار حل شده است و دیگر مشکلی با این بازیکن برزیلی ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کاوانی و نیمار دو ستاره سرشناس و گران قیمت پاری سن ژرمن به خاطر زدن ضربات پنالتی درگیری های لفظی در میدان با هم داشتند که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت و باعث شد رئیس پاری سن ژرمن هم واکنش نشان دهد.

در دیدار اخیر پاری سن ژرمن برابر بوردو در رقابت های لیگ فرانسه اما نیمار پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و بعد از گل کردن آن به طرف کاوانی رفت تا نشان دهند که اختلاف آنها به پایان رسیده است.

مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن که در اردوی تیم ملی کشورش به سر می برد درباره اختلاف با نیمار، گفت : در فوتبال گاهی اوقات چنین اختلافاتی به وجود می آید اما باید بگویم که این موضوع را زیادی بزرگ کردند. من دیگر اختلافی با نیمار ندارم و مشکل بین ما بر طرف شده است.

او ادامه داد: هم من و هم نیمار به دنبال موفقیت پاری سن ژرمن هستیم و این هدف بزرگ ما است. رسانه ها عادت دارند که چنین اختلافاتی را بزرگ جلوه دهند. خوشبختانه الان همه چیز آرام و خوب است و مشکلی با هم نداریم.

کاوانی در پایان سخنان خود ابراز امیدواری کرد که تیم ملی فوتبال اروگوئه بتواند جواز حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را به دست آورد. اروگوئه در رده دوم جدول رده بندی جای دارد و شانس بالایی برای صعود به روسیه دارد.

 

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال