کاوانی: شایعات درباره بوکا نیمی حقیقت بود، نیمی دروغ

ادینسون کاوانی، مهاجم باتجربه اروگوئه ای منچستریونایتد، برای یک سال دیگر با این تیم قرارداد امضا کرد و برنامه‌اش برای رفتن به آرژانتین را به تعویق انداخت....

به گزارش "ورزش سه"، ادینسون کاوانی می گوید چشم انداز امضای قرارداد با بوکاجونیورز در تابستان امسال "واقعی" بود، اما ادعا می کند که گمانه زنی ها مبنی بر اینکه او به دنبال راهی برای خروج از منچستر یونایتد بود "نیمه واقعی، نیمی دروغ" بوده است.

مهاجم ۳۴ ساله اروگوئه ای فعلا هر برنامه ای که برای بازگشت به آمریکای جنوبی داشت را به بایگانی سپرده و قراردادی یک ساله با شیاطین سرخ امضا کرده است.

او که در ۳۶ بازی در این فصل برای یونایتد ۱۵ گل به ثمر رسانده از تمدید قراردادش با شیاطین سرخ خشنود است، اما می گوید که امضای قرارداد با بوکا، پیش از آنکه یونایتد در مذاکرات برای تمدید قرارداد پافشاری کند، یکی از احتمالات بود.

کاوانی درباره گزارش هایی که می گفتند او در پایان فصل راهی آرژانتین خواهد شد، گفت: "احتمال اینکه با بوکا قرارداد امضا کنم احتمالی واقعی بود، اما من همیشه در این مورد شفاف بودم. چیزهایی که گفتند و نوشتند نیمی حقیقت داشت و نیمی دروغ بود. گاهی اوقات اوضاع به این شکل است اما شانس پیوستن به بوکا واقعی بود."

در سال ۲۰۲۰ و وقتی اوله گنار سولسشر به دنبال یک مهاجم با توانایی گلزنی ثابت شده یم گشت، کاوانی به عنوان بازیکن آزاد از PSG به یونایتد پیوست.

تلاش های چشمگیر کاوانی شرایط تازه ای را برای وی رقم زده است، اما درهای بوکا هنوز به روی بسته نشده اند.

کاوانی می گوید سال ها درباره پیوستن به بوکا جونیورز با خوان رومن ریکلمه، نایب رییس این باشگاه، صحبت کرده است و معتقد است که در این باره هیچ گزینه ای را نمی شود خط زد.

کاوانی اضافه کرد: "آیا درهای بوکا به روی من باز است؟ شما باید این سوال را از بوکا بپرسید. امروز واقعیت همین است که هست، من در منچستریونایتد هستم و تمام تمرکزم اینجا است.

لحظاتی هست که شما نیاز دارید نزدیک به ریشه های‌تان و عزیزان‌تان باشید. حتی یک سال هم بدون فکر کردن من به این موضوع نگذشته است، اما تصمیمم مخلوطی از چیزهای مختلف بود؛ محبت مردم، برخورد باشگاه با من و خانواده ام، هم تیمی هایم که از من می خواهند بمانم، سرمربی."

کاوانی که در هشت بازی اخیر خود برای یونایتد هشت گل به ثمر رسانده، امروز و در مسابقه شیاطین سرخ برابر رقیب دیرینه‌شان، لیورپول، بار دیگر برای این تیم به میدان خواهد رفت.

تگ ها


ادینسون کاوانی منچستر یونایتد