کاوانی: می خواهیم یونایتد را به اوج برسانیم

ادینسون کاوانی، ستاره اوروگوئه ای از انگیزه های انتقال به اولدترافورد سخن گفت....

به گزارش "ورزش سه"، علیرغم مطرح شدن نام های فراوان، در نهایت ادینسون کاوانی در ساعات پایانی بازار نقل و انتقالات با قراردادی دو ساله به منچستریونایتد پیوست. ادینسون کاوانی مدعی شد پیش از این انتقال با یونایتدی های سابق مانند آندره هررا و آنخل دی ماریا مشورت کرده است.

ادینسون کاوانی به وب سایت رسمی منچستریونایتد گفت: "من با آندره هررا و همچنین سایر هم تیمی هایم مانند آنخل دی ماریا خیلی صحبت کردم. واقعا فرصتی نداشتم و در آخرین لحظه با هررا تماس گرفتم تا گپ بزنیم. من آندره را بسیار تحسین می کنم و حس می کردم گفته های او در مورد وضعیت یونایتد می تواند به من کمک کنند. درست است که بعد از اینکه صحبت من با هررا تمام شد ، ما اینجا با یونایتد به توافق رسیدیم.

من مدت زیادی نیست که هررا را می شناسم، اما در این مدت در پاریس دوستی نزدیکی برقرار کردیم و از این رابطه لذت می بردیم و امروز هم همچنان دوستان بسیار خوبی هستیم. من واقعا مشتاق آمدن به یونایتد بودم. من از فکر پیوستن به این باشگاه بزرگ انگیزه گرفته ام و امروز اینجا هستیم. ما گزینه های مختلف زیادی داشتیم، آنهم در شرایطی که اوضاع نه در ورزش و به طور کلی در دنیا آسان نیست.

با این حال شانس بازی در فوتبال انگلیس و برای منچستر یونایتد بسیار جذاب بود و من هنوز احساس می کنم هنوز تمایل زیادی به رقابت داشته، سخت تلاش کرده و بهترین عملکردم را ارائه می دهم. امیدواریم بتوانم حدالامکان به وظیفه ای عمل کرده، نماینده خوبی برای باشگاه باشم و همراه با دیگران برای رسیدن یونایتد به اوج کمک کنم."

تگ ها


ادینسون کاوانی پاری سن ژرمن منچستر یونایتد